Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski pokazał, jak zajmuje się Laurą i Klarą, gdy nie ma Ani. Urocza pamiątka!

Żona piłkarza musiała zostać dłużej w Polsce. Dlaczego?

Rafał Kowalski 12 września 2021 15:56
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Takich emocji stadion PGE Narodowy nie widział już dawno! W środę Polska zremisowała z drużyną Anglii 1:1, co przybliża naszych piłkarzy do udziału w Mistrzostw Świata 2022. Dumny z gry swojej i kolegów Robert Lewandowski wrócił już do Monachium, gdzie na co dzień mieszka. Kibicująca mu jeszcze 5 dni temu Anna Lewandowska nie poleciała z mężem…

Robert Lewandowski na zdjęciu z córkami

Ostatni dni zaskoczyły nas piękną pogodą. Nic więc dziwnego, że końcówkę lata postanowił wykorzystać i Robert Lewandowski. Zawodnik znalazł świetny sposób na spędzenie niedzieli z córkami. Gdy Anny Lewandowskiej nie było w Monachium, piłkarz postanowił zabrać Klarę i Laurę na piknik.

Zdjęcie z tego rodzinnego czasu zostało opublikowane przez ulubieńca kibiców w sieci. Rozłożony z córeczkami na kocach Robert Lewandowski wydawał się bardzo radosny, a jeszcze bardziej zadowoleni okazali się internauci. Życzymy oni w komentarzach całej trójce udanego dnia, a sportowca docenili za wspólną aktywność z dziećmi. „Tata na medal”, ocenił jeden z internautów.

Czytaj także: Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Dlaczego Ania Lewandowska została w Polsce?

Przy okazji opublikowania fotografii z pikniku wiele osób zastanawiało się, gdzie jest Anna Lewandowska. Tu z pomocą przyszła sama trenerka, która napisała na Instagramie, że została w Polsce, bo czeka ją tu kilka zawodowych spraw. „Ten moment, kiedy tata zabrał dzieci… a ja mam czas na wypicie kawy w spokoju i… lecę na spotkania”, czytamy na profilu Ann, która aktualnie spędza weekend w Tatrach.

Pięknej końcówki weekendu! 

Zobacz także: Kibicują, wspierają i nie kryją swojej dumy. Kim są mamy Ani i Roberta Lewandowskich?

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.