Z życia gwiazd

Rihanna pokazała zdjęcie z nieogolonymi nogami! Zrobiła to specjalnie?

Jej fanki protestują przeciwko używaniu maszynki!

Monika Katarzyna Krupska 4 maja 2018 19:01

Gdy kilka lat temu Madonna pokazała zdjęcie nieogolonych pach, fani nie mogli wyjść ze zdziwienia. Piosenkarka oznajmiła, że „nie dba o to”, bo przecież nie zawsze trzeba wyglądać idealnie! W ślad za nią poszła jej córka Lourde Leon, a z biegiem czasu do grona dołączyły kolejne gwiazdy takie jak Paris Jackson czy Miley Cyrus. Mało kto pamięta jednak, że moda na niegolenie się trwa tak naprawdę już kilkadziesiąt dobrych lat. W latach 60. Marilyn Monroe także chwaliła się włosami, a pod koniec lat 90. Julia Robert poszła nieogolona na premierę filmu „Notting hill”.

„To ja też”

Teraz do grona osób, które wyrzuciły maszynkę w kąt dołączyła Rihanna. Barbadoska nie mogąc doczekać się lata poszła poodpoczywać na świeżym powietrzu. Zdjęciami w bikini pochwaliła się w sieci, a fani szybko dostrzegli na nich, że piosenkarka nie ogoliła nóg, a także ma rozstępy! Zdjęcia zebrały ponad 3,75 miliona polubień. Internautki w ślad za idolką też postanowiły się nie golić i nie przejmować rozstępami. 

„Jeśli Rihanna może mieć włosy na nogach, to ja także”, „Jeśli Rihanna może dodać zdjęcie z nieogolonymi nogami, to nikt nie będzie mi mówił, kiedy mam golić swoje”, „Rihanna ma rozstępy. Panowie z nierealistycznymi oczekiwaniami odnośnie kobiet możecie się gonić”, rozpisywały się w komentarzach fanki. 

Obejrzyj naszą galerię i zobacz Rihannę z nieogolonymi nogami!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.