Ricky Martin
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
z życia gwiazd

Ricky Martin pokazał swojego 13-letniego syna! Jak dziś wygląda Matteo?

Syn wokalisty bardzo wyrósł. Podobny do taty?

Marcjanna Maryszewska 12 lipca 2022 10:26
Ricky Martin
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Ricky Martin do dziś uważany jest za absolutną ikonę muzyki latynoamerykańskiej. Choć lata największej popularności ma już za sobą, wciąż wzbudza zainteresowanie mediów i oddanych fanów. Uwagę kradną również ukochane dzieci piosenkarza, który niedawno pochwalił się nowym zdjęciem swojej 13-letniej pociechy, Matteo. Tak dziś wygląda chłopiec!

Ricky Martin. Życie osobiste

Gwiazdor muzyk latynoamerykańskiej w marcu 2010 roku dokonał coming outu. Jeszcze wcześniej został ojcem bliźniaków - Matteo i Valentina, którzy przyszli na świat dzięki surogatce. Od tamtego czasu wychowywał dwójkę swoich pociech razem z ówczesnym partnerem Carlosem Gonzalesem-Albelli. I choć para rozstała się po prawie czterech latach związku, gwiazdor nie był singlem zbyt długo. 

Czytaj także: Patrycja Markowska o relacji z synem: „Problemem jest to, że gubię się między byciem koleżanką a żandarmem”

Serce muzyka skradł malarz pochodzący z Syrii, Jwan Yosef. Zakochani poznali się na początku 2016 roku, do zaręczyn doszło zaledwie parę miesięcy później. Nowa miłość Ricky’ego Martina wzbudzała niemałe zainteresowanie w mediach, a internauci chętnie komentowali życie prywatne piosenkarza. Równie głośno było o hucznym ślubie mężczyzn dwa lata później.

Para obecnie wychowuje czwórkę dzieci, wszystkie przyszły na świat dzięki surogatkom. Po zalegalizowaniu związku zdecydowali się powiększyć rodzinę - doczekali się córeczki Lucii, a parę miesięcy później urodził im się syn Renn. Najstarsze bliźniaki Matteo i Valentino mają natomiast już po 13 lat. Piosenkarz pochwalił się ostatnio zdjęciem jednego z chłopców.

Zobacz także: Tak dziś wygląda jedyne dziecko Haliny Frąckowiak. Kim jest Filip?

Syn Ricky'ego Martina, Matteo, 18.08.2009 Miami, Floryda

Fot. Pablo Alfaro/Ricky Martin/Getty Images

Ricky Martin z synami, Matteo Martin, Valentino Martin

Ricky Martin z synami, Matteo Martin, Valentino Martin
Fot. Getty Images

Ricky Martin pokazał syna! Tak wygląda 13-letni Matteo

Wokalista i jego mąż niezbyt często chwalą się rodzinnymi portretami w mediach społecznościowych, jednak nie mają problemów z pokazywaniem swoich pociech. Tym razem Ricky Martin postanowił pochwalić się najnowszym zdjęciem swojego najstarszego syna, Matteo. Chłopiec ma już 13 lat!

Matteo odwiedził jakiś czas temu swojego tatę na planie jego najnowszego teledysku. Trzeba przyznać, że syn piosenkarza rośnie na prawdziwego przystojniaka! Tak dziś wygląda najstarsza pociecha Ricky’ego Martina. Podobny do taty?  

Sprawdź również: Tak dziś wygląda Shiloh Pitt. Angelina Jolie zrobiła jej ogromną niespodziankę. Nagrano je z ukrycia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…