EN_01497574_0370, Angelina Jolie, Shiloh Jolie PItt
Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/ShutterstockRex Features/East News
z życia gwiazd

Tak dziś wygląda Shiloh Pitt. Angelina Jolie zrobiła jej ogromną niespodziankę. Nagrano je z ukrycia!

Aktorka z córką bawiły się razem na koncercie

Marcjanna Maryszewska 11 lipca 2022 20:51
EN_01497574_0370, Angelina Jolie, Shiloh Jolie PItt
Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/ShutterstockRex Features/East News

Córka Angeliny Jolie zmieniła się nie do poznania! Shiloh Jolie-Pitt została zauważona u boku hollywoodzkiej aktorki na koncercie Måneskin w rzymskim Circo Massimo. Obie panie doskonale się bawiły przy muzyce popularnej kapeli, a ich nagrania szybko obiegły sieć!

Angelina Jolie z córką bawią się na koncercie Måneskin

Zespół Måneskin to obecnie ogromny fenomen na międzynarodowej scenie muzycznej. W ubiegłym roku kapela wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji i z miejsca podbiła serca fanów na całym świecie! Okazuje się, że do zagorzałych fanów muzyków należy również sama Angelina Jolie! Aktorka pojawiła się na ich występie razem ze swoją córką Shiloh Jolie-Pitt. Måneskin zagrali w rzymskim Circo Massimo dla 70 tys. osób.

Czytaj także: Patrycja Markowska o relacji z synem: „Problemem jest to, że gubię się między byciem koleżanką a żandarmem”

Angelina Jolie, Shiloh Jolie Pitt, 2021

Angelina Jolie, Shiloh Jolie Pitt,2021
Fot. Beretta/Sims/Shutterstock/Rex Features/East News
Nie ma wątpliwości, że zdobywczyni Oscara doskonale bawiła się przy ich muzyce, a obrazują na to przede wszystkim nagrania, które błyskawicznie obiegły sieć. Angelina Jolie nie mogła oderwać wzroku od muzyków i z uśmiechem tańczyła do ich piosenek. Razem z córką postawiły na podobne ubrania i wyglądały niemalże jak siostry!

Wszystko wskazuje na to, że aktorka postanowiła zrobić Shiloh niespodziankę. Angelina Jolie przebywa obecnie w Rzymie ze względu na kolejny projekt, nad którym aktualnie pracuje. Nie zapomina jednak o przyjemnościach i swoich najbliższych. Wielokrotnie wspominała o tym, że szczęście jej dzieci jest dla niej najważniejsze - dlatego widok zadowolonej córki z pewnością był dla niej największą nagrodą!  

Źródło: Plejada.pl

Sprawdź również: Tak dziś wygląda jedyne dziecko Haliny Frąckowiak. Kim jest Filip?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…