Renata Kaczoruk, Be Active
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk
O TYM SIĘ MÓWI!

Renata Kaczoruk jest znów singielką?

Modelka i Kuba Wojewódzki nie są już parą

VIVA! 15 maja 2018 15:04
Renata Kaczoruk, Be Active
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk

Tego chyba nikt się nie spodziewał… Wszystko wskazuje na to, że po pięciu latach Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się. A przecież tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Co się stało?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się?

Jako pierwszy informację o rozstaniu pary podał portal Pudelek. „Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości”, zdradziła osoba z otoczenia pary. Renata Kaczoruk nie skomentowała jeszcze oficjalnie ostatnich doniesień.

Jak udało nam się dowiedzieć, modelka i showman święta wielkanocne spędzili jeszcze wspólnie, ale majówkę już osobno. On nad morzem, ona u koleżanki we Francji. Niedawno Renata wyprowadziła się od Kuby, kupiła mieszkanie i je teraz urządza. Na razie pomieszkuje u koleżanek.

Podobno dziennikarz ma nadzieję, że to jedynie chwilowy kryzys. Ale, jak sugeruje znajomy z otoczenia pary, modelka chciałaby już zdecydowanie odciąć się od przeszłości. Teraz pracuje nad swoimi projektami, stawia na siebie.

Myślicie, że to rozstanie na zawsze czy parze uda się pokonać kryzys? 

Gwiazdy na ramówce Polsatu 2018: Renata Kaczoruk
Fot. East News

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.