Renata Kaczoruk, Be Active
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk
O TYM SIĘ MÓWI!

Renata Kaczoruk jest znów singielką?

Modelka i Kuba Wojewódzki nie są już parą

VIVA! 15 maja 2018 15:04
Renata Kaczoruk, Be Active
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk

Tego chyba nikt się nie spodziewał… Wszystko wskazuje na to, że po pięciu latach Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się. A przecież tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Co się stało?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się?

Jako pierwszy informację o rozstaniu pary podał portal Pudelek. „Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości”, zdradziła osoba z otoczenia pary. Renata Kaczoruk nie skomentowała jeszcze oficjalnie ostatnich doniesień.

Jak udało nam się dowiedzieć, modelka i showman święta wielkanocne spędzili jeszcze wspólnie, ale majówkę już osobno. On nad morzem, ona u koleżanki we Francji. Niedawno Renata wyprowadziła się od Kuby, kupiła mieszkanie i je teraz urządza. Na razie pomieszkuje u koleżanek.

Podobno dziennikarz ma nadzieję, że to jedynie chwilowy kryzys. Ale, jak sugeruje znajomy z otoczenia pary, modelka chciałaby już zdecydowanie odciąć się od przeszłości. Teraz pracuje nad swoimi projektami, stawia na siebie.

Myślicie, że to rozstanie na zawsze czy parze uda się pokonać kryzys? 

Gwiazdy na ramówce Polsatu 2018: Renata Kaczoruk
Fot. East News

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.