WIDEO VIVY!

Tłum gwiazd, rozemocjonowani laureaci konkursu oraz koncert Stinga i Shaggy'ego...

Co jeszcze działo się na wczorajszej jubileuszowej gali?

Rafał Kowalski 21 listopada 2018 15:45

Dziesiąta, jubileuszowa gala konkursu VIVA! Photo Awards już za nami. Imprezę zapamiętamy głównie ze względu na szampańskie nastroje naszych gości i oczywiście koncert gwiazd wieczoru. Sting i Shaggy dali na scenie z siebie 200%, a wspaniała, tańcząca publiczność oddała im w ogromnych brawach całą energię.

Przy wymieniania bohaterów wieczoru nie możemy zapomnieć także o laureatach jubileuszowej edycji konkursu oraz o naszych gościach. Ze wszystkimi udało się nam porozmawiać przed kamerą VIVY! Powspominaliśmy poprzednie edycje imprezy, dowiedzieliśmy się jaką fotografię lubią znani i lubiani a także zapytaliśmy, dlaczego według gwiazd VIVA! Photo Awards jest wydarzeniem wyjątkowym. Zobaczcie naszą relację!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.