WIDEO VIVY!

Tłum gwiazd, rozemocjonowani laureaci konkursu oraz koncert Stinga i Shaggy'ego...

Co jeszcze działo się na wczorajszej jubileuszowej gali?

Rafał Kowalski 21 listopada 2018 15:45

Dziesiąta, jubileuszowa gala konkursu VIVA! Photo Awards już za nami. Imprezę zapamiętamy głównie ze względu na szampańskie nastroje naszych gości i oczywiście koncert gwiazd wieczoru. Sting i Shaggy dali na scenie z siebie 200%, a wspaniała, tańcząca publiczność oddała im w ogromnych brawach całą energię.

Przy wymieniania bohaterów wieczoru nie możemy zapomnieć także o laureatach jubileuszowej edycji konkursu oraz o naszych gościach. Ze wszystkimi udało się nam porozmawiać przed kamerą VIVY! Powspominaliśmy poprzednie edycje imprezy, dowiedzieliśmy się jaką fotografię lubią znani i lubiani a także zapytaliśmy, dlaczego według gwiazd VIVA! Photo Awards jest wydarzeniem wyjątkowym. Zobaczcie naszą relację!  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.