Rafał Maślak, Tomasz Maślak, VIVA! 2017
Fot. AGATA SERGE
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak pokazał wspólne zdjęcie z tatą. Wyglądają jak bracia

Ten kadr wywołał prawdziwe poruszenie

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 11:45
Rafał Maślak, Tomasz Maślak, VIVA! 2017
Fot. AGATA SERGE

Rafał Maślak zamieścił na swoim Instagarmie wspólne zdjęcie z tatą i synkiem.  Kadr opublikowany przez Mistera Polski 2014 wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Wielbiciele modela zgodnie orzekli, że panowie wyglądają jak bracia!  ,,Rozumiem, że tata też był misterem?", dopytywali fani. 

Rafał Maślak pokazał zdjęcie z tatą

Rafał Maślak zapozował do wspólnego zdjęcia z synkiem, Maksymilianem i tatą, Tomaszem. Kadr wywołał prawdziwą sensację na Instagramie modela. Nic dziwnego! Panowie prezentują się rewelacyjnie. Wyglądają jak bliźniacy. ,,Trzy pokolenia", napisał Rafał Maślak. 

Fani modela już wiedzą, po kim odziedziczył geny. „Tata wyglada jak starszy brat!! ”, „A ja myślałam, że to starszy brat. Niesamowite”, „Tata wyglada jak brat bliźniak z siwymi włosami”, „Ale podobny Rafał do taty”, pisali wielbiciele modela. 

Pan Tomasz na co dzień jest kierowcą ciężarówki. Dzięki synowi mógł sprawdzić się w roli modela! Na swoim koncie ma udział w reklamie, a  w 2017 roku wspólnie z Rafałem Maślakiem pojawił się także w sesji VIVY!  

Rafał Maślak z tatą Tomaszem w sesji dla Vivy! z 2017 roku

Tomasz Maślak, Rafał Maślak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Agata Serge

Tomasz Maślak, Rafał Maślak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Agata Serge

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.