Rafał Maślak, Tomasz Maślak, VIVA! 2017
Fot. AGATA SERGE
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak pokazał wspólne zdjęcie z tatą. Wyglądają jak bracia

Ten kadr wywołał prawdziwe poruszenie

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 11:45
Rafał Maślak, Tomasz Maślak, VIVA! 2017
Fot. AGATA SERGE

Rafał Maślak zamieścił na swoim Instagarmie wspólne zdjęcie z tatą i synkiem.  Kadr opublikowany przez Mistera Polski 2014 wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Wielbiciele modela zgodnie orzekli, że panowie wyglądają jak bracia!  ,,Rozumiem, że tata też był misterem?", dopytywali fani. 

Rafał Maślak pokazał zdjęcie z tatą

Rafał Maślak zapozował do wspólnego zdjęcia z synkiem, Maksymilianem i tatą, Tomaszem. Kadr wywołał prawdziwą sensację na Instagramie modela. Nic dziwnego! Panowie prezentują się rewelacyjnie. Wyglądają jak bliźniacy. ,,Trzy pokolenia", napisał Rafał Maślak. 

Fani modela już wiedzą, po kim odziedziczył geny. „Tata wyglada jak starszy brat!! ”, „A ja myślałam, że to starszy brat. Niesamowite”, „Tata wyglada jak brat bliźniak z siwymi włosami”, „Ale podobny Rafał do taty”, pisali wielbiciele modela. 

Pan Tomasz na co dzień jest kierowcą ciężarówki. Dzięki synowi mógł sprawdzić się w roli modela! Na swoim koncie ma udział w reklamie, a  w 2017 roku wspólnie z Rafałem Maślakiem pojawił się także w sesji VIVY!  

Rafał Maślak z tatą Tomaszem w sesji dla Vivy! z 2017 roku

Tomasz Maślak, Rafał Maślak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Agata Serge

Tomasz Maślak, Rafał Maślak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Agata Serge

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.