Rafał Brzozowski Eurowizja
Fot. Beata Zawadzka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Brzozowski trenerem w „The Voice of Poland”? Jest oficjalny komentarz wokalisty

Już wszystko jasne!

Aleksandra Andrzejak 28 maja 2021 14:57
Rafał Brzozowski Eurowizja
Fot. Beata Zawadzka/East News

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki, że Rafał Brzozowski będzie trenerem w programie The Voice of Poland. Piosenkarz postanowił zabrać głos w tej sprawie i opowiedzieć czy te pogłoski są prawdziwe. 

Rafał Brzozowski: kariera

Rafał Brzozowski ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jednak z powodu kontuzji musiał zrezygnować z trenowania zapasów. Poświęcił się swojej drugiej pasji - muzyce. W 2002 roku wystąpił w programie Szansa na sukces. Za swój występ otrzymał wyróżnienie. W 2008 roku został wokalistka zespołu Mono. W 2011 roku Rafał wziął udział w przesłuchaniach do pierwszej edycji The Voice of Poland. Mimo, że nie dotarł do finału, został jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników. Od tamtej pory wydał pięć płyt, a jego największym przebojem stał się utwór Tak blisko

Zobacz także: Eurowizja: Za nami drugi półfinał konkursu. Jak wypadł Rafał Brzozowski? Zobacz występ Polski!

Eurowizja 2021, Polska, Rafał brzozowski, wynik
Fot. EBU / ANDRES PUTTING

Rafał Brzozowski, drugi półfinał konkursu Eurowizji 2021

W 2017 roku Brzozowski nawiązał współpracę z TVP. Obecnie prowadzi takie programy jak Jaka to melodia? i The Voice Senior. W tym roku Rafał reprezentował Polskę na Eurowizji, z utworem The Ride. Niestety bez większych sukcesów.

Rafał Brzozowski trenerem The Voice of Poland?

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki, że Rafał Brzozowski będzie trenerem w programie The Voice of Poland. Najpierw spekulowano, że wokalista zajmie miejsce Michała Szpaka, później, że Urszuli Dudziak. Piosenkarz zabrał głos w tej sprawie i zdementował plotki. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił film, w którym stanowczo zaprzecza pogłoskom. 

Zobacz także: Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski po raz pierwszy zabiera głos po swoim występie w półfinale

rafal brzozowski trenerem w the voice of Poland
Fot. Mateusz Jagielski/East News

„Słuchajcie, jeszcze jedna ważna rzecz. Bo cały czas, niestety, pojawiają się artykuły o tym, że mam być trenerem w The Voice of Poland. Nie, nie będę trenerem w The Voice of Poland. Dementuję to. Po raz kolejny się pojawiają te dziwne artykuły, nie wiem, kto to podkręca, nie wiem, po co” - powiedział Rafał na nagraniu.

Brzozowski potwierdził natomiast, że poprowadzi trzecią edycję The Voice Senior. Zapowiedział też, że pracuje nad nową piosenką. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.