Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Radosław Majdan broni żony przed Kingą Rusin: „To już jest bardziej niż żenujące"...

Wymiana zdań trwa

Rafał Kowalski 12 września 2018 19:59
Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Wymiana zdań między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan trwa. W dialog włączył się także Radosław Majdan, który stanął w obronie ukochanej. O co poszło? Prowadząca Dzień dobry TVN zareagowała rano na słowa Rozenek-Majdan, która w jednym z wywiadów zasugerowała ostatnio, że Rusin wykorzystuje temat testowania kosmetyków na zwierzętach do promocji swojej marki. Po kilku godzinach Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała…

Odpowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan na post Kingi Rusin

Prowadząca Projekt Lady, w krótkim oświadczeniu napisała, że nie wejdzie w publiczną dyskusję z Kingą Rusin. „Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro...”, przeczytaliśmy w sieci.

Reakcja Radosława Majdana

Znacznie więcej do powiedzenia miał jednak Radosław Majdan, który obronił żonę. Piłkarz opublikował w sieci zdjęcie Kingi Rusin, na którym prezenterka ubrana jest w futro. Gwiazdor zasugerował, że to futro naturalne. „Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona”, rozpoczął swój post na Instagramie.

„Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera”, dodał.

Nie jesteśmy pewni czy to już koniec wymiany zdań między Radosławem Majdanem, jego ukochaną i Kingą Rusin. Czy któraś ze stron odpuści? Będziemy przyglądać się sprawie.

Małgorzata i Radosław Majdanowie, impreza sklepu About You
Fot. ONS

Kinga Rusin na balu Fundacji TVN
Fot. ons.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.