Weronika Kostyra 31 marca 2017 06:00
1/5
Anna i Robert Lewandowscy, Edyta i Cezary Pazurowie, Donatan
Copyright @Instagram
1/5

Anna i Robert Lewandowscy prowadzą bardzo intensywny tryb życia, ale zawsze starają się znaleźć czas dla znajomych i przyjaciół. Z kim spotykają się najczęściej?

Przyjaciele Anny i Roberta Lewandowskich

Do znanych przyjaciół państwa Lewandowskich należą m.in. DonatanCezary PazuraWojciech Szczęsny czy Sara BorucAnna Lewandowska w mediach społecznościowych wiele razy pokazywała także zdjęcia z przyjaciółmi, którzy sami nie są znani. Napisała pod nimi wiele pięknych słów na temat przyjaźni:

 

„Dobrze mieć na świecie swoją druga duszę - przyjaciółkę!”

 

A dodatkowo na Światowy Dzień Przyjaźni:

 

„Spotykamy na naszej drodze wielu ludzi. Niektórzy idą z nami tylko kawałek i skręcają gdzieś w bok, czasem to my wybieramy inną trasę. Ale są ludzie, którzy towarzyszą nam stale. Przyjaciele.

Ludzie, z którymi łączy nas dobra energia, życzliwi nam i wspierający. Bywa, że mamy przyjaciół w najbliższej rodzinie – to wielkie szczęście.

Dbajmy o tych z rodziny i spoza niej. Zabiegani, ciągle zajęci odkładamy na wieczne „kiedyś” rozmowy z bliskimi nam ludźmi. Klikanie „lubię to” zastępuje nam żywy kontakt z żywymi osobami. Oddalamy się nie zdając sobie z tego sprawy.

Nie pozwólmy by nasze przyjaźnie przeszły do świata wirtualnego. Spotykajmy się, wymieniajmy nowiny i uśmiechy na żywo! Ach, no i oczywiście trenujmy razem z przyjaciółmi!

Ponoć najtrwalsze są przyjaźnie z młodości. Buduj przyjaźnie, to bogactwo na całe życie!

 

Zobacz szczegóły tych przyjaźni w naszej galerii!

 

Zobacz także: Nieługo zostanie mamą. Zobacz, jak Anna Lewandowska świętowała nadchodzące narodziny córki

2/5
Anna i Robert Lewandowscy, Edyta i Cezary Pazurowie
Copyright @Instagram
2/5

Edyta i Cezary Pazurowie to starzy znajomi państwa Lewandowskich. Cezary Pazura współpracował z Anną Lewandowską przy okazji Olimpiad Specjalnych, które miały miejsce niedawno. Sportsmenka jest ich prezesem w Polsce. To właśnie ten temat był głównym powodem spotkania aktora z parą niedawno w Monachium. Wcześniej wiele razy widywano ich razem podczas imprez.

 

Zobacz także: Robert Lewandowski nie kryje wzruszenia: „Mówię do brzucha żony”. Jakim zamierza być ojcem?

3/5
Robert Lewandowski i Donatan
Copyright @Instagram
3/5

Donatan pochwalił się zdjęciem z Robertem Lewandowskim na Facebooku i zażartował, że Kamil Stoch chciał sobie z nim zrobić zdjęcie. Oczywiście nie pomylił ich naprawdę. Panowie znają się od pewnego czasu. Gdy prasa zaczęła snuć domysły na temat celu ich spotkania, ponownie wykazał się poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i napisał:

 

„Lewy założył się z kolegami z kadry że nauczy mnie grać w piłkę tak, że najdalej za rok będę z nimi grasował po murawie jak młoda łasica i strzelał gole :) Ambitny plan biorąc pod uwagę producenta tak grubego że UNESCO objęło go ochroną jako monument a fundacja na rzecz płetwali błękitnych wysyła mu paczki z krylem i kałamarnicami.”

 

 

Zobacz także: Nieługo zostanie mamą. Zobacz, jak Anna Lewandowska świętowała nadchodzące narodziny córki

4/5
Copyright @
4/5

Państwo Lewandowscy przyjaźnią się także z innymi piłkarzami polskiej kadry narodowej. W zeszłym roku byli gośćmi na ślubie Wojciecha i Mariny Szczęsnych.

 

Zobacz także: Pocałunki, mnóstwo czułości i bajkowa sceneria. MaRina i Wojciech Szczęśni, jakich nie znacie

 

Anna, Sara Boruc i Marina, jako WAGs, często wspólnie kibicowały mężom, a przy okazji chodzą wspólnie na zakupy lub umawiają się na lunch.

 

Zobacz także: Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

 

Anna Lewandowska i Sara Boruc

 

O panach grających w jednej drużynie nie trzeba nawet wspominać.

 

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny

 

Zobacz także: Robert Lewandowski nie kryje wzruszenia: „Mówię do brzucha żony”. Jakim zamierza być ojcem?

5/5
Copyright @
5/5

Magdalena Różczka i Monika Pyrek

 

Od sierpnia tego roku Anna Lewandowska jest prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce. Panie wzięły razem udział w sesji zdjęciowej promującej tę organizację i bardzo się polubiły.

 

Zobacz także: Nieługo zostanie mamą. Zobacz, jak Anna Lewandowska świętowała nadchodzące narodziny córki

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.