zakonnica, siostra zakonna
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Łucja przepowiedziała, który kraj przetrwa III Wojnę Światową!

Jej słowa są naprawdę przerażające

Sabina Zięba 15 czerwca 2020 20:00
zakonnica, siostra zakonna
Fot. Getty Images

Choć siostra Łucja zmarła w 2005 roku, jej przepowiednie nadal są aktualne i się sprawdzają. To właśnie ona wraz z Franciszkiem i Hiacyntą Marto przed laty była świadkiem objawień Matki Bożej w Fatimie. Teraz media wracają do informacji, które podała na temat III Wojny Światowej. Okazuje się, że przetrwa ją tylko jeden kraj! Kiedy ludzkość czeka kataklizm?

Lucia dos Santos o III Wojnie Światowej

O Łucji dos Santos od lat jest naprawdę głośno. Zakonnica z Fatimy wraz z dwójką swojego rodzeństwa w 1917 roku miała być świadkiem objawień Matki Bożej. Kolejne wizje, w których przewidziano m. in. zamach na Jana Pawła II, miała w 1925 i 1929 roku. Wiadomo, że do końca swojego życia przebywała w klasztorze, a swoje przepowiednie przekazywała zakonnikowi Augustynowi Fuentesowi, który jako jeden z nielicznych mógł mieć z nią kontakt. Wiele z nich dotyczyło naszego kraju. Teraz przypomniał je katolicki portal Fronda.pl.

Siostra Łucja mówiła, że ludzkość czeka III Wojna Światowa, która będzie bezpośrednio związana z użyciem broni jądrowej. Po atakach najbardziej zniszczone będą Niemcy - wraz z Danią i Holandią zostaną zalane wodą. Z kolei Francja odczuje konflikt w postaci utraty Paryża. Podobno spłonie, lecz z czasem się odbuduje.

Polska z kolei wyjdzie z całości... obronną ręką. To właśnie nasz kraj ma rozdawać karty w budowaniu powojennej Europy. Choć będziemy zagrożeni bombardowaniem, a ludzie zostaną ewakuowani, po atakach wrócą do kraju. Lucia dos Santos twierdziła: „Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści. (...) Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa”.

Myślicie, że jej słowa już niebawem się sprawdzą?  

Lucia Santos w 2000 roku

siostra Łucja, Lucia Santos
Fot. agefotostock/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.