JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
Z ŻYCIA GWIAZD

Partner Martyny Wojciechowskiej ma zakaz mówienia o ich związku?! 

„Mogliby potwierdzić łączące ich uczucie’’

Monika Katarzyna Krupska 23 czerwca 2018 08:57
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

To jeden z bardziej skrytych związków w polskim show-biznesie! Kilka tygodni temu Martyna Wojciechowska związała się z kolegą z branży Przemysławem Kossakowskim. Podróżnicy unikają wspólnych wyjść, nie afiszują się z miłością na ściankach. Dali się jednak przyłapać paparazzi, co rozwiało wszelkie wątpliwości fanów. Czy to oznacza, że ich związek jest już oficjalny? Niestety chyba długo nam przyjdzie na to czekać... Dlaczego? 

Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemysławem Kossakowskim 

Martyna Wojciechowska na swoim koncie ma kilka nieudanych związków. Dziennikarka była pięć razy zaręczona, a dwa razy odwołała ślub w ostatnim momencie. Nic więc dziwnego, że nową miłością nie chce się chwalić i zapeszać na przyszłość. 

Inaczej jednak nowy związek widzi Kossakowski, który o swojej dziewczynie chciałby powiedzieć całemu światu. Tak się jednak szybko nie stanie, bo dziennikarz dostał zakaz od ukochanej! Jak zdradza informator Faktu, Wojciechowska poprosiła partnera o trzymanie związku w tajemnicy. 

„Według Przemka kochają się z Martyną już na tyle, że mogliby oficjalnie potwierdzić łączące ich uczucie. Źle mu, że nie może pocałować jej na ulicy czy wziąć za rękę. Czuje się też niezręcznie, odmawiając komentarza, gdy jest pytany o Martynę”, zdradza znajomy Kossakowskiego tabloidowi. 

Myślicie, że dziennikarze niedługo potwierdzą swój związek?  

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Instagram @przekossakowski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.