Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Przemysław Kossakowski zaskoczył wyznaniem o sobie. Sensacyjne doniesienia się potwierdziły

Mało kto znał ten fakt o podróżniku...

Dorota Falkowska 12 sierpnia 2021 10:01
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Dla wielu byli para idealną. Dlatego, gdy w mediach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego przeszedł do historii, nikt nie mógł w to uwierzyć.  Okazało się, że zaledwie trzy miesiące po zawarciu małżeństwa Przemek Kossakowski wyprowadził się z domu. 

Podróżniczka wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym nie kryła, że decyzja jej partnera mocno ją zaskoczyła. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - pisała Martyna. Po tym wpisie wielu fanów wysnuło wniosek, że decyzja o rozstaniu leży po stronie Kossakowskiego. 

Czytaj też: Sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Ujawniła go przyjaciółka pary

Przemysław Kossakowski w końcu wyznał prawdę

Dziennikarz starał się nie czytać artykułów o sobie. Określił siebie jako zwolennika spokoju i podczas burzliwych dyskusji w sieci o jego związku z Martyną Wojciechowską, on starał się robić swoje. Jakiś czas wziął udział w jednym z festiwali muzycznych, a teraz zdradził sekret o swojej kolejnej pasji — malowaniu obrazów. Przemysław Kossakowski pochwalił się, że powstała już nawet wystawa z jego dziełami. 

"Wystawa jest częścią festiwalu Ińskie Lato Filmowe i została zorganizowana przez moje ulubione Stowarzyszenie, a mianowicie przez Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe. To Kreatywny kolektyw, złożony z ludzi mających pomysły, przy których pomysł, żeby zrobić wystawę obrazów Kossakowskiego w kuchni nieczynnej restauracji, to naprawdę pomysł na rozgrzewkę", napisał w swoim poście dziennikarz. "Ta rozgrzewka to wstęp do czegoś większego, a mianowicie do przekształcenia restauracji Omega w pełnoprawną galerię sztuki, która będzie miała do zaproponowania coś o wiele bardziej wartościowego niż wystawy skompromitowanych celebrytów" - wyznał. 

Zobacz także: Przemysław Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój pasji! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.