Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! 2015
Fot. Dennis Leupold
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Gortat podarował Alicji Bachledzie-Curuś niesamowity prezent urodzinowy!

Aktorka długo o nim nie zapomni

Weronika Kostyra 28 maja 2018 11:30
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! 2015
Fot. Dennis Leupold

Choć o związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata mówi się od ponad roku, oni sami nigdy go oficjalnie nie potwierdzili. Niewiele wiadomo o łączącej ich relacji, lecz na pewno darzą się wielką przyjaźnią i spędzają razem dużo czasu. Nie zapominają też o swoich urodzinach! Alicja Bachleda-Curuś niedawno obchodziła 35 urodziny i dostała od sportowca niezwykły (i bardzo kosztowny) prezent!

Co dostała Alicja Bachleda-Curuś na urodziny?

Marcin Gortat podarował pięknej aktorce prezent, o którym z pewnością nigdy nie zapomni. Nie jest to jednak żaden przedmiot, lecz… bilet na koncert Beyoncé! Jak podaje magazyn Flesz, para wybierze się razem na Stadion Narodowy i zasiądzie w prywatnej loży VIP, gdzie będą mieli do dyspozycji barmana i catering. To jeszcze nie wszystko! Po koncercie spotkają się osobiście z wokalistką i jej mężem, Jayem Z. Magazyn Flesz szacuje, że łączna wartość takiego biletu to nawet 50 tysięcy złotych. Wspomnienia i  emocje z tym związane będą jednak bezcenne.

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś już niebawem przylecą do Polski i spędzą tu kilka tygodni. Poza odpoczynkiem czeka ich jednak wiele zobowiązań zawodowych. Alicja będzie realizowała zdjęcia do nowego filmu, a Marcin odwiedzi kilka miast Polski w ramach dorocznej imprezy Marcin Gortat Camp. Już 21 lipca  rozegra w Łodzi kolejny wielki mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie.

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w lutym 2017 roku, gdy koszykarz zaprosił Alicję z synkiem na organizowaną przez siebie Noc Polskiego Dziedzictwa. Dwa miesiące później to ona zaprosiła go na organizowane w swoim domu w Los Angeles śniadanie wielkanocne. Od tamtej pory media regularnie snują domysły na temat łączącej ich relacji. Oni sami nigdy nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, ale też nie zaprzeczyli. Umiejętnie podsycają emocje, publikując w mediach społecznościowych tajemnicze zdjęcia lub pojawiając się razem na imprezach. Po raz pierwszy zdarzyło się to prawie rok temu na imprezie zorganizowanej przez ambasadora Wielkiej Brytanii z okazji 91 urodzin królowej Elżbiety II. Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś mieli wtedy okazję osobiście porozmawiać z księżną Kate i księciem Williamem. 

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat ukrywają swój związek - dlaczego?
Fot. Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat ukrywają swój związek - dlaczego?
Fot. Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?