Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czy księżna Meghan udaje swoją ciążę? Internauci mają nowe dowody!

Zobacz nagranie!

Weronika Kostyra 11 lutego 2019 20:56
Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Ma urodzić pod koniec kwietnia i jej brzuszek jest już mocno widoczny. Nie cichną jednak plotki, że księżna wcale nie jest w ciąży. Internauci znaleźli na to sporo dowodów. Tym, co najbardziej zwraca jednak uwagę jest fakt, że przez całą ciążę Meghan wręcz ostentacyjnie trzyma się za brzuch. Najnowsze nagranie pokazuje, dlaczego to robi!

Meghan Markle jednak nie udaje ciąży?

Niektórzy internauci przekonani są o tym, że Meghan tak naprawdę nie urodzi sama. Zrobi to surogatka, a ona sama nosi protezę. Plotki o symulowaniu ciąży potwierdzałoby też dziwne zachowanie księżnej Meghan. Za każdym razem, kiedy ją widzimy, obejmuje swój ciążowy brzuszek. Internautów zastanawiało, dlaczego robi to w zasadzie przez cały czas. Dodatkowo zauważyli, że nawet zaawansowanej ciąży Meghan bez trudności porusza się w butach na wysokim obcasie i jest zaskakująco sprawna.

Mimo że jej nietypowe zachowanie zwraca uwagę, okazuje się, że jest na to wytłumaczenie. Wcale nie chodzi jedynie o to, by chronić brzuch lub podkreślać fakt, że spodziewa się potomka rodziny królewskiej. Podobno dziecko jest bardzo ruchliwe i… mocno kopie! Meghan stara się jednak zachowywać dostojnie, dlatego jedynie obejmuje brzuch rękami i stara się nie okazywać bólu. Jeden z takich momentów został niedawno uwieczniony na nagraniu. Na filmie widać Meghan i Harry’ego pozujących do zdjęć. Nagle na twarzy księżnej możemy zauważyć grymas i przesuwa ona ręka na swym brzuchu. Wydaje się, że poczuła wtedy ruchy dziecka.

Niektórzy twierdzą jednak, że w tym momencie księżna poczuła, że poduszka, którą nosi pod ubraniem, przesuwa się – stąd jej reakcja. Trudno jednak uwierzyć w takie tłumaczenie… 

księżna Meghan
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.