Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Poświęciła karierę, aby wychowywać dzieci. Dramat Ostrowskiej-Królikowskiej 

Wiele marzeń aktorki nie spełniło się...

Monika Katarzyna Krupska 29 maja 2018 15:09
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od 21 lat wciela się w rolę Grażynki Lubicz w serialu Klan. Aktorka na swoim koncie ma jeszcze małe epizody w różnych produkcjach, jednak przez lata głównie skupiła się na wychowywaniu piątki dzieci. Najgłośniej jest o jej synu, również aktorze - Antonim Królikowskim, obecnym chłopaku Julii Wieniawy. 

Dom czy kariera? 

Ostatnią rolą aktorki był krótki epizod w serialu komediowo-politycznym, emitowanym w serwisie YouTube, Ucho Prezesa. Ostrowska-Królikowska wypadła bardzo dobrze. Za wcielenie się w Dankę, prezenterkę Wiadomości zebrała same przychylne recenzje. Niektórzy mówią, że wypadła nawet lepiej od oryginału. 

Epizody nie są chyba jednak wystarczające dla aktorki. Bo o swoim losie postanowiła opowiedzieć Faktowi. „Przez to, że poświęciłam się dzieciom i życiu rodzinnemu, umknęło mi mnóstwo ról”, powiedziała Ostrowska-Królikowska w dzienniku. „Mam swoje marzenia zawodowe, które się nie spełniły”, dodała.

Aktorka ma już 53 lata. Obecnie gra dwie role teatralne.  

  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.