Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Poświęciła karierę, aby wychowywać dzieci. Dramat Ostrowskiej-Królikowskiej 

Wiele marzeń aktorki nie spełniło się...

Monika Katarzyna Krupska 29 maja 2018 15:09
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od 21 lat wciela się w rolę Grażynki Lubicz w serialu Klan. Aktorka na swoim koncie ma jeszcze małe epizody w różnych produkcjach, jednak przez lata głównie skupiła się na wychowywaniu piątki dzieci. Najgłośniej jest o jej synu, również aktorze - Antonim Królikowskim, obecnym chłopaku Julii Wieniawy. 

Dom czy kariera? 

Ostatnią rolą aktorki był krótki epizod w serialu komediowo-politycznym, emitowanym w serwisie YouTube, Ucho Prezesa. Ostrowska-Królikowska wypadła bardzo dobrze. Za wcielenie się w Dankę, prezenterkę Wiadomości zebrała same przychylne recenzje. Niektórzy mówią, że wypadła nawet lepiej od oryginału. 

Epizody nie są chyba jednak wystarczające dla aktorki. Bo o swoim losie postanowiła opowiedzieć Faktowi. „Przez to, że poświęciłam się dzieciom i życiu rodzinnemu, umknęło mi mnóstwo ról”, powiedziała Ostrowska-Królikowska w dzienniku. „Mam swoje marzenia zawodowe, które się nie spełniły”, dodała.

Aktorka ma już 53 lata. Obecnie gra dwie role teatralne.  

  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.