Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego
O TYM SIĘ MÓWI

Poród trzeciego dziecka Michała i Oli Żebrowskich tuż, tuż. Przyszła mama boi się jednego

Koronawirus zmienił plany pary...

Rafał Kowalski 25 czerwca 2020 08:44
Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego

Aleksandra i Michał Żebrowscy są już rodzicami 10-letniego Franka i prawie 7-letniego Henryka, ale ich rodzina niedługo się powiększy. Bizneswoman przygotowuje się do tego wielkiego dnia bardzo starannie. I choć przyzwyczajona jest, że po swojej myśli prowadzi własny sklep czy opiekuje się  nad chłopcami, to jednej rzeczy w porodzie dziecka zaplanować nie może…

Aleksandra Żebrowska o porodzie w czasach pandemii

W najnowszym wywiadzie ukochana aktora stwierdziła, że trzecia ciąża jest dla niej pewnym trudem – choćby ze względu na stres dotyczący zmieniających się procedur. „Minęło już 6 lat od narodzin Henia. Wiele się od tamtego czasu zmieniło, chyba nawet bez pandemii odczuwałabym kolejną ciążę jako nie lada wyzwanie. Obecnie jesteśmy w takim momencie pandemii, że wiele obostrzeń zostaje stopniowo znoszonych. Teraz już wiem, że najprawdopodobniej będę mogła rodzić z mężem i że nie zostanę rozdzielona z dzieckiem zaraz po porodzie – co jest dla mnie bardzo ważne i było głównym źródłem niepokoju, kiedy sytuacja z wirusem nabierała tempa”, powiedziała Aleksandra Żebrowska w rozmowie z Baby by Ann.

W dalszej części wywiadu żona Michała Żebrowskiego zdradziła też, że otuchy dodaje jej jedna z sióstr. „Mam szczęście, bo tym razem jedna z moich młodszych sióstr też jest w ciąży. Przyjemnie jest wspólnie ponarzekać na rzeczy trywialne – takie, jak gruby tyłek, czy spuchnięte stopy, ale jeszcze piękniej jest móc się z nią podzielić rzeczywistymi lękami, problemami i niepokojem towarzyszącym obecnej sytuacji”, czytamy na blogu Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, aktualnie rodzina Żebrowskich odpoczywa w Tatrach, a to może przynieść różne niespodzianki… „Mam nadzieję, że na sam poród zdążymy wrócić do Warszawy, wolałabym nie rodzić tu, w środku lasu”, powiedziała Aleksandra Żebrowska.

Na kolejnego potomka czekają nie tylko dziadkowie, rodzice, ale i jego rodzeństwo. Kto bardziej? „Franek jest już na tyle duży, że ze zniecierpliwieniem czeka na młodsze rodzeństwo. Henio sugeruje, żebyśmy nowego członka rodziny nazwali Grażyna albo Janusz i to w zasadzie podsumowuje jego podejście do całości, bo wiemy, że z jakiegoś powodu, te imiona wyjątkowo go bawią. Bardzo długo był naszym rodzinnym bobasem i na pewno dzidziuś zajmujący wkrótce jego miejsce, nie jest wymarzonym scenariuszem – ale przynajmniej nie opuszcza go poczucie humoru”, powiedziała Ola Żebrowska dla Baby by Ann.

Życzymy porodu bez niechcianych, zaskakujących momentów i dużo, dużo spokoju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.