księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Meghan urodziła? Pałac wydał oficjalne oświadczenie

Te słowa nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości...

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 11:58
księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Na narodziny pierwszego dziecka księcia Harry'ego i księżnej Meghan z niecierpliwością oczekuje cały świat. Według różnych źródeł, termin porodu byłej aktorki przypadał na koniec kwietnia, jednak wszystko wskazuje na to, że królewski potomek nie pojawił się jeszcze na świecie. Wszelkie wątpliwości rozwiewa oświadczenie wydane przez pałac Buckingham.

Dziecko Meghan i Harry'ego jest już na świecie?

Od dwóch tygodni trwa medialna gorączka, związana z narodzinami pierwszego dziecka książęcej pary. Nie brakuje teorii, według których royal baby pojawiło się już na świecie, jednak Harry i Meghan poinformują o tym dopiero za jakiś czas, gdy nacieszą się maleństwem w intymnej atmosferze swojego pałacu. Na to, że poród nastąpił, miała wskazywać m.in. wizyta samej królowej Elżbiety w posiadłości wnuka i jego małżonki, fakt, że zauważono przy ich domostwie karetkę oraz to, że matka byłej aktorki przybyła do Wielkiej Brytanii, by towarzyszyć córce w tym szczególnym czasie. Co więcej, przyszły tata w ostatniej chwili skrócił zaplanowaną wcześniej na 8 i 9 maja wizytę w Holandii do jednego dnia.

Oświadczenie brytyjskiej monarchii w sprawie porodu Meghan

Jednak najnowsze doniesienia rozwiewają wszelkie wątpliwości, dotyczące spekulacji, jakoby pierwszego dziecko Meghan i Harry'ego już pojawiło się na świecie. Pałac Buckingham w oświadczeniu, które zostało przedstawione na antenie CBS News poinformował, że „dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego jeszcze się nie urodziło”.

Wersję tę potwierdzają lokalne media, które dodają, że gdy tylko rozpocznie się akcja porodowa, świat zostanie o tym natychmiast poinformowany. 

Nie zmienia to faktu, że cała Wielka Brytania od co najmniej tygodnia wstrzymuje oddech, media są postawione w stan najwyższej gotowości, zaś każde doniesienia związane z monarchią, spotykają się z niebywałym zainteresowaniem opinii publicznej...  

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.