Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan już urodziła?! Najnowsze doniesienia zelektryzowały Brytyjczyków

Bukmacherzy nie mają co do tego wątpliwości...

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2019 20:03
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego już przyszło na świat? Co do tego nie mają wątpliwości bukmacherzy, którzy twierdzą, że właśnie dzisiaj, 21 kwietnia, książęca para ogłosi tę radosną nowinę światu. Byłaby to sytuacja naprawdę wyjątkowa, ponieważ tego dnia 93. urodziny obchodzi babcia przyszłego tatusia, królowa Elżbieta II. Na fakt, że poród już się zaczął może wskazywać również to, że matka byłej aktorki, Doria Ragland, przybyła do posiadłości Frogmore House, którą zajmują Meghan i Harry.

Księżna Meghan już urodziła? Jej mama przybyła do pałacu Frogmore House

Mimo że jeszcze niedawno amerykańskie tabloidy donosiły, że matka księżnej Meghan przebywa w USA i nic nie wskazuje na to, by szybko zmieniła miejsce pobytu i przemieściła się do Londynu, kilka godzin temu pojawiły się informacje, że dotarła do posiadłości, w której mieszka jej córka wraz z mężem i w której, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa, przyjdzie na świat dziecko pary - tak bowiem zdecydowała była aktorka.

Doria Ragland ma wprowadzić się do pałacu na jakiś czas, by być przy Meghan i Harrym, gdy ich pierwszy potomek pojawi się na świecie i pomagać w wykonywaniu obowiązków, związanych z doglądaniem dziecka.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości: księżna Meghan urodzi 21 kwietnia

Na fakt, że księżna Meghan już powitała na świecie upragnioną latorośl mogą wskazywać również obserwacje związane z ciążą żony księcia Williama. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że księżna Kate zniknęła z życia publicznego dokładnie miesiąc przed narodzinami księcia Louisa. Dlatego też trudno dziwić się bukmacherom, że obstawili 21 kwietnia jako datę przyjścia na świat royal baby - księżna Meghan „urlop macierzyński” wzięła dokładnie 19 marca. Poza tym w jednym z wywiadów zdradziła, że dziecko urodzi pod koniec kwietnia lub na początku maja a dodatkowo w trakcie zawodów Invictus Games w Sydney miała na palcu pierścionek z trzema kamieniami w różnych kolorach. Dwa symbolizowały datę urodzin jej samej oraz księcia Harry'ego (perydot i szafir), zaś trzeci, przezroczysty diament, miał wskazywać na kwiecień jako datę narodzin dziecka pary.

Jeśli dodać do tego ich ostatnie oświadczenie, w którym poinformowali, że postanowili „nie ujawniać planów związanych z przyjściem na świat ich dziecka”, nic dziwnego, że fani brytyjskiej monarchii twierdzą, że royal baby może przyjść na świat właśnie w trakcie tegorocznej Wielkanocy.

Niektórzy zwracają również uwagę, że Meghan nie pojawiła się w trakcie dzisiejszego publicznego wyjścia, które miało związek z obchodami świątecznymi oraz urodzinami królowej, jednak warto pamiętać, że jej wycofanie się z życia publicznego obejmuje także rodzinne uroczystości, które wiążą się z opuszczaniem pałacu.

Kiedy Harry i Meghan poinformują o narodzinach dziecka?

Zgodnie z tym, co czytaliśmy w niedawnym oświadczeniu pałacu Kensington, „Z niecierpliwością oczekują na podzielenie się ekscytująca wiadomością ze wszystkimi, kiedy tylko będą mieli okazję świętować prywatnie jako nowa rodzina”. Opinia publiczna dowie się zatem o narodzinach dziecka dopiero po jakimś czasie, zaś to, że królowa Elżbieta II świętuje 21 kwietnia swoje urodziny może sprawić, że nie nastąpi to wcześniej niż 22 kwietnia - o ile pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego faktycznie pojawiło się już na świecie...  

Mama księżnej Meghan, Doria Ragland, już przybyła do Frogmore House:

Czy Harry i Meghan faktycznie powitają pierwsze dziecko 21 kwietnia 2019 roku?

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.