Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
z życia gwiazd

Pola Wiśniewska zdradziła, jak bliscy zareagowali na ślub z Michałem Wiśniewskim

Reakcja jej ojca jest rozbrajająca!

Marcjanna Maryszewska 29 maja 2022 10:03
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Gdy po czterech nieudanych małżeństwach Michał Wiśniewski myślał, że już nigdy nie poślubi żadnej kobiety, los nieoczekiwanie postawił mu na drodze niezwiązaną z show-biznesem Polę. I była to miłość od pierwszego wejrzenia! Zakochani są już razem od ponad trzech lat, wzięli ślub i doczekali się synka. Jak zareagowali najbliżsi ukochanej piosenkarza na ten związek? Piąta żona Michała Wiśniewskiego zdradziła szczegóły! Nadzwyczaj rozbraja reakcja jej taty...

Michał i Pola Wiśniewscy. Historia miłości

Michał Wiśniewski poznał swoją piątą żonę… na portalu randkowym! Muzyk był krótko po rozstaniu z Dominiką Tajner i wątpił, że kiedykolwiek jeszcze uda mu się zaznać prawdziwej miłości. Wtedy jednak nieoczekiwanie jego życie wywróciło się do góry nogami w kwietniu 2019 roku. Pola nie była wówczas związana z show-biznesem.

Poznaliśmy się z Polą na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Poszliśmy na spacer z psami. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła”, opowiadał wokalista Ich Troje podczas rozmowy na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem i kontynuował: „Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają.”

Czytaj także: Tajemnica pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej. Trwało zaledwie 16 miesięcy

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. GALAZKA/AKPA
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska

Para postanowiła zamieszkać razem w lipcu 2019 roku. Zaręczyli się już w święta Bożego Narodzenia, a ślub wzięli parę miesięcy później w kwietniu. Pobrali się we własnym ogrodzie we własnym ogrodzie ze względu izolację i trudny czas obostrzeń, dlatego tej jesieni odbędzie się druga ceremonia, w której weźmie udział większa ilość osób, a para odnowi małżeńską przysięgę. „Ceremonia była przepełniona miłością, jak każda, jeśli jest uczciwa. Anturaż się nie liczy. To wszystko, co jest na zewnątrz, jest dla gości, a nie dla ciebie. (...) Jestem mega szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie!” - opowiadał muzyk w Plejadzie. Niedługo później powitali na świecie swojego synka Falco. 

Pola Wiśniewska o reakcji rodziny na ślub z Michałem Wiśniewskim

Żona Michała Wiśniewskiego udzieliła w ostatnich dniach odpowiedzi na nurtujące pytania fanów na Instagramie - między innymi o początki jej relacji z muzykiem. Internautom do tej pory trudno uwierzyć, że Pola nie zorientowała się, kim jest mężczyzna, z którym zaczęła się umawiać!

Nigdy nie słuchałam jego muzyki, nie kupowałam też „Bravo”, a później nie bywałam na portalach plotkarskich. W aplikacji randkowej miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała” - zdradziła. Wyznała również, że niechętnie spędzała czas przed telewizorem, dlatego nie kojarzyła dobrze będącego wówczas u szczytu sławy zespołu.

Jedna z osób zapytała Poli, jak jej rodzina zareagowała na małżeństwo z legendarnym piosenkarzem, wszak jednak budzącym niemałe kontrowersje. Jednak okazuje się, że mężczyzna został bardzo ciepło przyjęty przez jej najbliższych. Na uwagę jednak zasługuje szczególnie reakcja ojca Poli!

Reakcje były bardzo pozytywne, ale pamiętam, że mój tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć i stresowało go samo stanie obok Michała” - pisała żona piosenkarza. Nie sposób dziwić się teściowi piosenkarza!  

Sprawdź również: „Dzięki Kubie odzyskałam kobiecość”... Oto historia miłości Moniki Kuszyńskiej i Jakuba Raczyńskiego

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ
Michał Wiśniewski, VIVA! 2013

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.