Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Wiśniewski z żoną Polą planują drugi ślub! Dlaczego? Znamy szczegóły 

Uroczystość odbędzie się jesienią...

Karol Sowa 9 maja 2022 13:02
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Michał Wiśniewski oraz jego żona Pola Wiśniewska wzięli ślub w 2020 roku. Małżeństwo zdecydowało, że ponownie powtórzą przysięgę małżeńską. W rozmowie dla Party para zdradziła szczegóły dotyczące nadchodzącej uroczystości. 

Drugi ślub Michała i Poli Wiśniewskich. Dlaczego go wezmą?

Warto dodać, że uroczystość w 2020 roku, zorganizowana na początku pandemii, była ukrywana przed mediami. Wokalista nie chciał, aby jego przyszła żona zmagała się z zainteresowaniem gazet, z którymi wcześniej nie miała styczności. Teraz chętnie opowiadają o ich planach na przyszłość. 

Pola Wiśniewska w najnowszym wywiadzie wyjaśniła powody, dla których chętnie powtórzy ślub z ukochuanym. „Nasz ślub zbiegł się z początkiem pandemii koronawirusa, dlatego ze wszystkich planów związanych z tą uroczystością musieliśmy zrezygnować. Ostatecznie świętowaliśmy go w bardzo wąskim gronie, bez rodziny i przyjaciół”, wspomina Pola w Party. Już wtedy nowożeńcy wiedzieli, że ceremonia zostanie powtórzona, kiedy tylko pandemia się zakończy.  

ZOBACZ TEŻPoza Falco Pola Wiśniewska jest mamą czwórki dzieci. Teraz wyznała, dlaczego ich nie pokazuje. Za żoną Michała Wiśniewskiego i jej pociechami poważne rozmowy

Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Drugi ślub Michała i Poli Wiśniewskich. Gdzie się odbędzie?

Kiedy dwa lata temu wiosną para brała ślub w ich głowach od razu zrodził się pomysł. Kolejne wesele sprawiłoby, że w ich ważnym święcie mogłoby wziąć udział więcej osób: „Z racji tego, że na nasz poprzedni ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Właśnie dlatego we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele”, mówi Pola Wiśniewska w tym samym wywiadzie.

Według dalszych informacji przekazanych przez muzyka i jego żonę, wiadomo, że drugi ślub będzie miał miejsce w Zamku Ogrodzieniec. Pola Wiśniewska poinformowała również, że już ma gotowy projekt sukni ślubnej, która będzie zupełnie inna od poprzedniej. 

Trzymamy kciuki za realizację planu małżonków. Wierzymy, że zakochani podzielą się zdjęciami z uroczystości i już za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć drugą suknię ślubną wybranki lidera Ich Troje. 

CZYTAJ TEŻ: Poznali się przez internet, rok później byli po ślubie. Tacy są prywatnie Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…