Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Poza Falco Pola Wiśniewska jest mamą czwórki dzieci. Teraz wyznała, dlaczego ich nie pokazuje

Za żoną Michała Wiśniewskiego i jej pociechami poważne rozmowy

Rafał Kowalski 22 kwietnia 2022 08:55
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Zarówno Pola Wiśniewska, jak i jej obecny mąż, mają za sobą inne związki. Owocami poprzednich miłości jest aż ósemka dzieci, z tego liczba pociech Poli to cztery. Poza narodzonym w zeszłym roku synem wokalisty i fotografki – Falco – jest ona też mamą pociech w wieku: 19 lat, 14, 10 i osiem. Dlaczego jednak w sieci nie ma nawet jednego ich zdjęcia?

Pola Wiśniewska o prywatności dzieci

Kilka chwil temu Pola Wiśniewska zorganizowała na swoim Instagramie zabawę w pytania i odpowiedzi. Jedno dotyczyły czwórki jej pociech, które przyszły na świat zanim poznała Michała Wiśniewskiego.

Jedną z fanek zainteresowała kwestia niepokazywania w sieci żadnego z dzieci. Okazuje się, że to świadoma decyzja jej synów i córek. „Moje dzieci po tych kilku latach wiedzą, jak ten 'światek' wygląda i wolą żyć dalej swoim życiem, niż być na świeczniku. Często same podsyłają mi artykuły na temat naszej rodziny i pytają, dlaczego inni wypowiadają się tak źle, nie znając nas”, napisała żona Michała Wiśniewskiego.

Pola kilka razy miała chęć wstawienia zdjęć z ukochanymi synami i córkami, ale zawsze wtedy wstrzymywały jej decyzję same pociechy. „Więc za każdym razem, gdy myślę o pochwaleniu się nimi tutaj, to pytam, czy jest to dla nich okej, czy dają zgodę na opublikowanie zdjęcia. Nie dają. I ja to szanuję”, dopisała żona wokalisty.

CZYTAJ TEŻ: Poznali się przez internet, rok później byli po ślubie. Tacy są prywatnie Michał i Pola Wiśniewscy

Tylko raz doszło do wyjątku od obranej reguły. W lutym 2022 roku Pola Wiśniewska wstawiła InstaStories z 10-letnią córeczką. Najwidoczniej Pola Junior wyraziła zgodę, by pokazać się z mamą w sieci. Podobne?

Pola Wiśniewska, 10-letnia córka
Fot. InstaStories

Pola Wiśniewska o związku z Michałem Wiśniewskim

Fotografka znacznie częściej pozuje w sieci z mężem. Czy przeszkadzają jej głosy, że jest już jego piątą żoną? „Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna”, pisała niedawno ze stoickim spokojem żona Michała Wiśniewskiego.

Życzymy dalszej wielkiej miłości i zrozumienia decyzji dzieci. 

ZOBACZ TEŻ:  Michał Wiśniewski po raz pierwszy tak szczerze o piątym ślubie i ukochanej Poli. „Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…