Jak poradziła sobie w nowej roli?

Gabriela Czernecka 28 sierpnia 2018 16:54

Meghan od stu dni jest księżną Sussex. Jak radzi sobie w nowej roli? Mimo drobnych wpadek, naprawdę całkiem nieźle. Ma za sobą rozstanie z aktorstwem, spektakularny ślub i pierwsze sto dni u boku ukochanego. Zainteresowanie jej osobą jeszcze nie ucichło i coś czujemy, że to dopiero początek. Niektórzy już obawiają się, że popularnością przebije księżną Kate. Czy aby na pewno jest to możliwe?

100 dni Meghan jako księżnej Sussex

„Ten dzień był wyjątkowy. Po pierwsze, nie ma zbyt wielu królewskich ślubów, ale wydawało się, że na przestrzeni lat wszystko cyklicznie się zmienia. Ten ślub był na swój sposób unikalny”, mówiła Karen Gibson, która dyrygowała chórem podczas ślubu Harry’ego  i Meghan w Windsorze. Faktycznie, to był iście królewski ślub. „Wyglądasz przepięknie. Tęskniłem za Tobą”, powiedział Harry, gdy zobaczył Meghan. 

Ta uśmiechnęła się wzruszona. Z każdą kolejną minutą uroczystości było tylko bardziej romantyczne. Para jest już sto dni po ślubie! To dość nietypowe święto zakochani postanowili świętować wraz z najlepszymi przyjaciółmi, Amal i Georgem Clooneyami. Jak podaje jeden z zagranicznych serwisów Harry uwielbia nazywać Meghan żoną.

Meghan a protokół królewski

To on pomagał ukochanej ze świata celebrytów płynnie wejść w świat pełnego protokołu i obowiązujących zasad. Meghan jest jednak dopiero na początku swojej drogi. Jeszcze tego lata ma dołączyć do królowej i jej męża na swoje pierwsze wakacje z rodziną męża. Za sobą ma już kilka spektakularnych wyjść. Już zaledwie kilka dni po ślubie Meghan wzięła udział w Garden Party w ogrodach Pałacu Buckingham. Później dołączyła do członków royal family podczas oficjalnej parady urodzinowej królowej, Tropping The Colour.

Świetnie poradziła sobie także podczas samotnego wypadu z królową do Chester. „Królowa bardzo lubi Meghan. Uważa ją za bardzo miłą i twierdzi, że dzień w Chester był dobrą zabawą. Elżbieta nie mogła w pełni rozróżnić, co się dzieje, kiedy oglądali przedstawienie, a Meghan jej wyjaśniała, co sprawiło, że Królowa się śmiała”, pisze Vanity Fair.

Podczas wizyty z Harrym w Irlandii nie popełniła żadnego błędu - uśmiechała się do gości, rozmawiała z nimi i świetnie poradziła sobie z presją. Pomimo ciągłego bycia w pełnym blasku reflektorów szybko wdrożyła się w królewskie życie. Stara się nie zwracać na siebie uwagi swoją osobą, choć krytykowana jest za drogie kreacje. Choćby podczas lipcowej wizyty w Irlandii, gdzie nosiła cztery różne stroje, które łącznie kosztowały ponad 40 000 dolarów.

Choć niemal z dnia na dzień podbiła serca Brytyjczyków, Meghan nie może zapominać, że zawsze będzie jedną z drugoplanowych postaci. „Jeśli zbyt dobrze się spisuje, może prześcignąć księżną Cambridge, która w późniejszym życiu będzie królową małżonką. Więc Meghan musi po prostu działać, ale nie działać zbyt dobrze”, mów ekspert do spraw etykiety, William Hanson. 

Wygląda na to, że nowa księżna mimo drobnych wpadek odnalazła się w rodzinie królewskiej. Myślicie, że ma szansę przebić swoją popularnością księżną Kate?  

1/10
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
1/10

Meghan od stu dni jest księżną Sussex. Jak radzi sobie w nowej roli? Mimo drobnych wpadek, naprawdę całkiem nieźle.

2/10
Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @East News
2/10

Ma za sobą rozstanie z aktorstwem, spektakularny ślub i pierwsze sto dni u boku ukochanego. Zainteresowanie jej osobą jeszcze nie ucichło i coś czujemy, że to dopiero początek. Niektórzy już obawiają się, że popularnością przebije księżną Kate. Czy aby na pewno jest to możliwe?

3/10
Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Copyright @Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski
3/10

„Ten dzień był wyjątkowy. Po pierwsze, nie ma zbyt wielu królewskich ślubów, ale wydawało się, że na przestrzeni lat wszystko cyklicznie się zmienia. Ten ślub był na swój sposób unikalny”, mówiła Karen Gibson, która dyrygowała chórem podczas ślubu pary.

4/10
Księżna Kate księżna Meghan styl
Copyright @Getty Images
4/10

Później dołączyła do członków royal family podczas oficjalnej parady urodzinowej królowej, Tropping The Colour, gdzie zaprezentowała się w dość ryzykownej kreacji.

5/10
Copyright @Instagram
5/10

Jeszcze tego lata ma dołączyć do królowej i jej męża na swoje pierwsze wakacje z rodziną męża. Za sobą ma już kilka spektakularnych wyjść.

6/10
Księżna Meghan po raz pierwszy pojawiła się na wyścigach Royal Ascot
Copyright @East News
6/10

Pomimo ciągłego bycia w pełnym blasku reflektorów szybko wdrożyła się w królewskie życie. Stara się nie zwracać na siebie uwagi swoją osobą, choć krytykowana jest za drogie kreacje.

7/10
Księżna Meghan, Książę Harry
Copyright @East News
7/10

Choć niemal z dnia na dzień podbiła serca Brytyjczyków, Meghan nie może zapominać, że zawsze będzie jedną z drugoplanowych postaci.

8/10
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Meghan i książę Harry
Copyright @East News
8/10

„Jeśli zbyt dobrze się spisuje, może prześcignąć księżną Cambridge, która w późniejszym życiu będzie królową małżonką. Więc Meghan musi po prostu działać, ale nie działać zbyt dobrze”, mów ekspert do spraw etykiety, William Hanson. 

9/10
Księżna Meghan dostała od królowej zakaz noszenia spodni?!
Copyright @East News
9/10

„Królowa bardzo lubi Meghan. Uważa ją za bardzo miłą i twierdzi, że dzień w Chester był dobrą zabawą. Elżbieta nie mogła w pełni rozróżnić, co się dzieje, kiedy oglądali przedstawienie, a Meghan jej wyjaśniała, co sprawiło, że Królowa się śmiała”, pisze Vanity Fair.

10/10
Księżna Meghan dostała od królowej zakaz noszenia spodni?!
Copyright @East News
10/10

Wygląda na to, że nowa księżna mimo drobnych wpadek odnalazła się w rodzinie królewskiej. Myślicie, że ma szansę przebić swoją popularnością księżną Kate?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?