Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kryzys w małżeństwie Kate i Williama został zażegnany?

Są na to dowody!

Weronika Kostyra 10 czerwca 2019 06:47
Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wieści o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia William mocno niepokoiły fanów rodziny królewskiej. Mówiono o zdradzie księcia i przypominano, że zawsze miał słabość do płci pięknej. Oczywiście oficjalnie żadne z tych doniesień nie zostało potwierdzone, lecz media uważnie obserwowały każdy ruch książęcej pary. Rzeczywiście dało się zauważyć między nimi pewne napięcie… Jaka jest prawda?

Małżeństwo Williama i Kate naprawdę przechodzi kryzys?

Książę William i księżna Kate są ulubieńcami Brytyjczyków i uchodzą za idealną parę. Niedawno obchodzili ósmą rocznicę ślubu i razem wychowują trójkę dzieci. Niestety po raz kolejny powróciły plotki o niewierności księcia. Królewski dwór aż huczał od doniesień o romansie Williama. Podobno zdradził Kate z… jej bliską przyjaciółką! Księżna miała wyprowadzić się razem z dziećmi z pałacu i unikać towarzystwa męża podczas oficjalnych spotkań.

Wszystko zmieniło się po paradzie Trooping the Colour, czyli uroczystych obchodach urodzin królowej Elżbiety II. Cała rodzina Windsorów obserwowała ją z balkonu pałacu Buckingham. Kate, William i ich dzieci byli w doskonałych nastrojach, a z ich twarzy nie znikały uśmiechy. Stało się to powodem do domysłów, że małżeński konflikt został zażegnany. A może w rzeczywistości wcale go nie było?

Magazyn Hello dotarł do informacji, że rzekoma „wyprowadzka” księżnej okazała się jedynie wyjazdem do wiejskiej posiadłości Anmer Hall. Wyjechała tam z dziećmi, lecz książę William dołączył do nich, kiedy tylko zakończył swoje obowiązki. Kate wcale nie chciała uciec od męża. Wspólnie podjęli decyzję, że rodzinie dobrze zrobi czas spędzony razem z dala miasta. William i Kate starają się, by dzieciństwo George’a, Charlotte i Louisa było w miarę możliwości normalne i beztroskie. Mały Louis razem z nianią odwiedził podobno muzeum transportu i motoryzacji, a w tym czasie Kate zabrała starsze dzieci na basen i do stadniny koni.

Czy te informacje utną plotki o konflikcie książęcej pary? 

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Księżna Kate, książę William, Kate i William
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!