KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate ma dość! Wyprowadziła się z dziećmi z pałacu Kensington?!

Czy uda im się zażegnać kryzys?!

Olga Figaszewska 29 maja 2019 12:55
Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Plotki na temat kryzysu książęcej pary powracają jak bumerang! Czy księżna Kate i książę William szykują się do rozwodu i ich wzorowe małżeństwo przejdzie do historii? Jak podawały brytyjskie media książę miał mieć  romans z Rose Hanbury, najlepszą przyjaciółką Kate. Potem zaskoczył wszystkim gorzkim wyznaniem o małżeństwie. Kate nie mogła dłużej znieść upokorzenia, które zapewnił jej ukochany. I jak się okazało, wyprowadziła się z dziećmi z pałacu!

Kate wyprowadziła się z pałacu Kensington?!

Kilka dni temu między Kate i Williamem doszło do poważnego spięcia. „Powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę”, mówił informator magazynu Star. Po tym wyznaniu Kate postanowiła na pewien czas opuścić pałac Kensington. Chwilę oddechu znalazła w domu swojej mamy, Carole Middleton. Jak donosi informator magazynu sytuacja jest poważniejsza, niż mogłoby się wszystkim wydawać. Kate zabrała ze sobą dzieci!

Czy uda im się pokonać ten kryzys? W końcu od ośmiu lat tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Podobno księżna liczy na to, że chwilowa rozłąka pozwoli im na nowo za sobą zatęsknić.

„Po prostu leży w łóżku martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje”, informuje tabloid. 

Fot. Getty Images

Fot. Instagram

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.