Książę William i księżna Kate, 26.03.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zanim poznał Kate, chętnie czerpał z uroków życia. Z kim spotykał się książę William?

Aktorki, modelki, arystokratki...

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2022 17:59
Książę William i księżna Kate, 26.03.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Książę William i księżna Kate stanowią dziś jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych par na świecie. Wspólnie doczekali się trójki dzieci, które są dla nich całym światem. Jednak ich związek nie zawsze był kolorowy... Początki relacji książęcej pary nie były łatwe. W pewnym momencie się rozstali i choć ostatecznie do siebie wrócili, a niedługo później ogłoszono ich zaręczyny, to na jaw wyszło wówczas, że książę Cambridge dopuścił się zdrady. Mówi się, że to Kate Middleton jest jego pierwszą wielką miłością, jednak zanim poznał dzisiejszą żonę, miał na koncie kilka związków. Wtedy jednak nie rozpisywano się o nich w prasie. Z kim spotykał się książę William?

Byłe dziewczyny księcia Williama - z kim się spotykał?

  • Dziewczyną, która podczas studiów zawładnęła sercem księcia Williama była Olivia Hunt. Para poznała się przez wspólnych znajomych. Książę zainteresował się nią podczas studiów. To z nią spotykał się zanim poznał Kate Middleton. Co ciekawe, Olivia do dziś utrzymuje kontakt z parą książęcą Cambridge.

Była dziewczyna księcia Williama: Olivia Hunt
Fot. Rex Features/East News

  • Zanim jednak książę udał się do St Andrews School w 2001 roku wdał się w wakacyjny romans z Arabellą Musgrave. Mówi się, że nieustannie spędzali razem czas w klubie The Tunner House. Para rozstała się jednak, bo chciała uniknąć związku na odległość. Mówi się, że książę długo żałował tego rozstania, twierdząc, że mogło być to coś poważnego. Arabelle od samego początku interesowała się modą. Pracowała m.in. w agencji PR marki Gucci oraz Prady. Po latach poślubiła syna przyjaciela księcia Karola, Jamesa Tollemache.
  • Pierwszą dziewczyną księcia w St Andrews była Carly Massy-Birch. Podobno była najładniejszą dziewczyną na uczelni, otrzymała nawet od studentów nagrodę: „najlepszych pośladków roku”. Jednej z gazet udało się dowiedzieć, że chętnie gotowała dla niego... makaron. Związek pary nie trwał jednak długo. On krótko po ukończenniu szołu została aktorką.
  • Na przełomie 2000-2001 roku William spotykał się z Jessicą Craig. Para przeżyła tzw. afrykański romans - zakochani przebywali podobno w Kenii, gdzie mieli nawet udawane zaręczyny! Romans pary skończył się jednak wraz z wakacjami...Co ciekawe, po latach, gdy Jessica stanęła na ślubnym kobiercu wszystkie media rozpisywały się o tym, że książę uczestniczył w jej ślubie. Ona później również została zaproszona na jego. Podobno Jessica i William wciąż się przyjaźnią.

Była dziewczyna księcia William: Jessica Craig
Fot. Rex Features/East News

  • Za dziewczynę księcia Williama uważa się także Natalie Hicks-Loebbecke. Ich wspólne zdjęcia obiegły świat w 2000 roku. Córka oficera armii, biegle mówiąca po francusku i niemiecku, kochająca sport - idealnie nadawała się na żonę przyszłego następcy tronu. Para niestety szybko się rozstała, a Natalie została żoną przedsiębiorcy Eda Milbanka.
  • Dziewczyną księcia Williama była także Rose Farquhar, z którą znał się jeszcze z czasów dzieciństwa. Mówi się, że była jego pierwsza prawdziwą miłością. Ich związek jednak się rozpadł, a ona dziś znana jest głównie jako piosenkarka country. Co ciekawe, również została zaproszona na ślub Williama z Kate.
  • Za byłą dziewczynę Williama uważa się także Davinę Duckworth-Chad. Ich znajomość rozpoczęła się w 1999 roku od wspólnego rejsu jachtem dookoła Morza Egejskiego. Ich uczucie szybko jednak wygasło.

Przypomnijmy, że książę William Kate Middleton poznał w 2001 roku, ale ich związek narodził się dopiero po kilku miesiącach. W 2007 roku para zdecydowała się rozstać. Rozstanie okazało się jednak dla obojga bardzo bolesne i po upływie kilku miesięcy Kate i William wrócili do siebie. Książę przysiągł ukochanej poprawę, a ona wybaczyła mu zdradę. Od tamtej pory stanowią udany związek, a od 2011 roku wzorowe małżeństwo.   

Zobacz także: Książę Karol sprawił przykrość swojemu synowi: „Rzucałem w jego kierunku śmiertelne spojrzenie”

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, Trooping the Colour, 2.06.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, Trooping the Colour, 2.06.2022

Książę William i księżna Kate, Belize, 19.03.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage
Książę William i księżna Kate, Belize, 19.03.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.