Księżna Kate i książę William
Fot. East News/AFP
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zanim poznał Kate, chętnie czerpał z uroków życia. Z kim spotykał się książę William?

Aktorki, modelki, arystokratki...

Gabriela Czernecka 9 czerwca 2019 17:59
Księżna Kate i książę William
Fot. East News/AFP

Kate i William są jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych par na świecie. Wspólnie wychowują trójkę dzieci, które są dla nich całym światem. Tworzą razem piękny obrazek, ale nie zawsze tak było. Początki ich związku nie były łatwe. Jak dobrze pamiętamy, para postanowiła w pewnym momencie rozstać się. I choć ostatecznie zakochani wrócili do siebie, a chwilę później ogłoszono ich zaręczyny to na jaw wyszło niedawno, książę dopuścił się zdrady. Wielu mówi, że to Kate była jego pierwszą wielką miłością, ale zanim poznał pannę Middleton miał na koncie kilka związków. Wówczas jednak prasa o nich nie pisała, bowiem media dopiero wkraczały w świat rodziny królewskiej. Z kim więc spotykał się książę William?

Byłe dziewczyny księcia Williama - z kim się spotykał?

  • Dziewczyną, która podczas studiów zawładnęła sercem księcia Williama była Olivia Hunt. Para poznała się przez wspólnych znajomych. Książę zainteresował się nią podczas studiów. To z nią spotykał się zanim poznał Kate Middleton. Co ciekawe, Olivia do dziś utrzymuje kontakt z parą książęcą Cambridge.

Była dziewczyna księcia Williama: Olivia Hunt
Fot. Rex Features/East News

  • Zanim jednak książę udał się do St Andrews School w 2001 roku wdał się w wakacyjny romans z Arabellą Musgrave. Mówi się, że nieustannie spędzali razem czas w klubie The Tunner House. Para rozstała się jednak, bo chciała uniknąć związku na odległość. Mówi się, że książę długo żałował tego rozstania, twierdząc, że mogło być to coś poważnego. Arabelle od samego początku interesowała się modą. Pracowała m.in. w agencji PR marki Gucci oraz Prady. Po latach poślubiła syna przyjaciela księcia Karola, Jamesa Tollemache.
  • Pierwszą dziewczyną księcia w St Andrews była Carly Massy-Birch. Podobno była najładniejszą dziewczyną na uczelni, otrzymała nawet od studentów nagrodę: „najlepszych pośladków roku”. Jednej z gazet udało się dowiedzieć, że chętnie gotowała dla niego... makaron. Związek pary nie trwał jednak długo. On krótko po ukończenniu szołu została aktorką.
  • Na przełomie 2000-2001 roku William spotykał się z Jessicą Craig. Para przeżyła tzw. afrykański romans - zakochani przebywali podobno w Kenii, gdzie mieli nawet udawane zaręczyny! Romans pary skończył się jednak wraz z wakacjami...Co ciekawe, po latach, gdy Jessica stanęła na ślubnym kobiercu wszystkie media rozpisywały się o tym, że książę uczestniczył w jej ślubie. Ona później również została zaproszona na jego. Podobno Jessica i William wciąż się przyjaźnią.

Była dziewczyna księcia William: Jessica Craig
Fot. Rex Features/East News

  • Za dziewczynę księcia Williama uważa się także Natalie Hicks-Loebbecke. Ich wspólne zdjęcia obiegły świat w 2000 roku. Córka oficera armii, biegle mówiąca po francusku i niemiecku, kochająca sport - idealnie nadawała się na żonę przyszłego następcy tronu. Para niestety szybko się rozstała, a Natalie została żoną przedsiębiorcy Eda Milbanka.
  • Dziewczyną księcia Williama była także Rose Farquhar, z którą znał się jeszcze z czasów dzieciństwa. Mówi się, że była jego pierwsza prawdziwą miłością. Ich związek jednak się rozpadł, a ona dziś znana jest głównie jako piosenkarka country. Co ciekawe, również została zaproszona na ślub Williama z Kate.
  • Za byłą dziewczynę Williama uważa się także Davinę Duckworth-Chad. Ich znajomość rozpoczęła się w 1999 roku od wspólnego rejsu jachtem dookoła Morza Egejskiego. Ich uczucie szybko jednak wygasło.

Przypomnijmy, że książę William Kate Middleton poznał w 2001 roku, ale ich związek narodził się dopiero po kilku miesiącach. W 2007 roku para zdecydowała się rozstać. Rozstanie okazało się jednak dla obojga bardzo bolesne i po upływie kilku miesięcy Kate i William wrócili do siebie. Książę przysiągł ukochanej poprawę, a ona wybaczyła mu zdradę. Od tamtej pory stanowią udany związek, a od 2011 roku wzorowe małżeństwo 

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!