Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla
O TYM SIĘ MÓWI

Pierwszy tak szczery wywiad Piotra Żyły po rozstaniu z żoną! 

Co zdradził na temat swojego małżeństwa?

Olga Figaszewska 24 marca 2018 09:00
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

To dla niego bardzo trudny czas. Spadek formy, problemy w życiu prywatnym… Po tym, jak żona Piotra Żyły wyjawiła prawdę na temat ich małżeństwa, skoczek poza wydanym oświadczeniem na Facebooku, długo nie zabierał głosu w tej sprawie. W ostatniej rozmowie z Super Expressem opowiedział nie tylko podsumował ostatni sezon, a także wypowiedział się na temat relacji z żoną, Justyną Żyłą. Co zdradził?

Piotr Żyła o relacji z żoną

To z pewnością nie był dla niego dobry sezon. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu zasiadł na ławce rezerwowych, dopingując kolegów. Skoczek nie wziął udział w zawodach ze względu na słabą formę. Nie udało mu się dostać do konkursu indywidualnego. Piotr Żyła nie zamierza się tym przejmować.

W wywiadzie podkreśla, że swoje zaangażowanie w tym sezonie w trening i starty ocenia na solidną czwórkę z plusem. „A wyniki oceniam na czwórkę, bo spodziewałem się, że będzie lepiej niż poprzedniej zimy. Największe sukcesy to medal drużynowo w MŚ w lotach i trzecie miejsce w Willingen, które przyszło tak trochę z niczego. Ale skoki wychodziły mi tam super”, wyjaśnia.

Jednak wiele osób twierdzi, że spadek formy skoczka był uwarunkowany przede wszystkim jego problemami rodzinnymi. Jak się do tego odnosi Piotr Żyła?

„Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą”, podkreśla. „Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było”, odpowiedział zapytany o to, czy jednak problemy miały wpływ na jego dyspozycję. 

Fot. Instagram

Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.