Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Piotr Żyła w ostrych słowach rozprawił się z zarzutami Justyny Żyły!

„To ona poinformowała mnie, że ma innego partnera”

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 19:58
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

To z pewnością najgłośniejsze i niemal każdego przyprawiające o poczucie zażenowania rozstanie tego roku. Justyna Żyła pod koniec lutego opublikował na Instagramie wpis, w którym poinformowała opinię publiczną, że skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci i odszedł do innej kobiety. Piotr Żyła był zdecydowanie mniej wylewny, potwierdził jedynie, że ich związek przeszedł do historii, jednak nie chciał ujawniać, co było tego przyczyną. Zrobił to dopiero teraz, w programie Uwaga! Kulisy sławy TVN.

Piotr Żyła o rozstaniu z Justyną Żyłą z Uwadze TVN

Już w zapowiedzi odcinka widzowie usłyszeć mogli wersję Piotra Żyły, która znacznie różniła się od tej przedstawianej przez Justynę Żyłę w mediach społecznościowych. W materiale, który został wyemitowany dzisiaj między godziną 19.45 a 20.00 skoczek rozprawił się z plotkami na temat swojego małżeństwa i usłyszeć mogliśmy jego wersję wydarzeń.

„Przyszedł czas żeby to podsumować to, co się działo. Była kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance - nie wiem, skąd ona się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę. Mieliśmy z Justyną kłótnie od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko (...) Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni. Justyna kilka razy mnie pakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę”, wyjawił skoczek w programie.

Zdementował również informacje, jakoby nie dbał o kontakt z dwójką dzieci.

„Cały czas jeździłem do dzieci, poświęcałem każdą wolną chwilę, zrobiłbym dla nich wszystko, a czasem dużo. Uczę się być ojcem dla moich dzieci, a nie kolegą. Czasem to wyglądało tak, że z racji tego, że nie miałem czasu, pozwalałem im na wszystko...”, wyznał.

Zdradził także, że podejmowali wraz z Justyną Żyłą próby ratowania związku, jednak bezskustecznie. Co więcej... To żona poinformowała go, że ma innego mężczyznę!

„Próbowaliśmy z Justyną terapii małżeńskiej. To szło w złym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba niektóre decyzje przyjąć i zacząć funkcjonować od nowa”, zadeklarował.

Justyna Żyła o odcinku programu Uwaga! Kulisy sławy z udziałem Piotra Żyły

Inną wersję wydarzeń przedstawiła natomiast w obszernym statusie na Instagramie trzy dni temu Justyna Żyła.

„Mam nadzieję, iż nagrywając dokument, powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko... że nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? W wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi, że nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł, normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszytko i że w dzień ojca jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem, to ty z Twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami”, napisała wówczas.

Czy po emisji odcinka Justyna Żyła po raz kolejny przedstawi swoją wersję wydarzeń? Tego możemy być bardziej niż pewni  

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.