Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Żyła jest przeciwny medialnej karierze byłej żony?

O Justynie Żyle jest ostatnio głośno...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 13:22
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Chociaż Justyna Żyła stała się znana przez głośne rozstanie z mężem, obecnie całkiem dobrze radzi sobie w polskim show-biznesie. Dowodem był jej występ w programie Taniec z gwiazdami, w którym cieszyła się dużą sympatią widzów. Mimo że odpadła w ostatnim odcinku, udowodniła, że nie boi się wyzwań. Niestety okazuje się, że jej Piotrowi Żyle nie podoba się ciągła obecność żony w mediach. Jaka jest prawda?

Piotr Żyła o medialnej karierze byłej żony

Medialna kariera Justyny Żyły rozpoczęła się od opublikowania w sieci informacji o rozstaniu ze skoczkiem narciarskim. Szybko poszła jednak o krok dalej – wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, stworzyła własny kanał kulinarny, poprowadziła program w telewizji Active Family, a także zatańczyła w Tańcu z gwiazdami.

Co sądzi o karierze Justyny Piotr Żyła? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że przez jej nagłą karierę on sam traci kontakty sponsorskie. „PR-owiec skoczka zauważył spadek zainteresowania reklamodawców Piotrem. Ponoć obawiają się oni tego, co jeszcze powie Justyna”, podał niedawno serwis Pomponik.pl.

Poza tym Piotrowi ni podobało się, że była żona zabiera ich dzieci na plan tanecznego programu. 12-letni Jakub i 7-letnia Karolina często towarzyszyli mamie i podziwiali jej występy na widowni.  Według doniesień Piotr chciał załatwić tę sprawę w sądzie. Nie chciał, by dzieci miały kontakt z show-biznesem. Podobno miał mieć także obawy, że była żona nie zajmuje się wówczas należycie dziećmi.

Okazuje się jednak, że obie te informacje mijają się z rzeczywistością. „Mają dobre relacje, coraz lepsze. Już rok temu pojawił się taki news, że Piotr wysłał pismo, a to nie była prawda”, wyjawił informator WP Gwiazdy. Byli małżonkowie koncentrują się na własnych karierach i nie chcą wchodzić sobie w drogę. Wspólnie dbają natomiast o ukochane dzieci. 

Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.