Piotr Metz, Warszawa, 07.07.2021 rok
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Metz wziął cichy ślub po 20 latach związku! Udzieliła go prezydent Gdańska

Zobacz zdjęcia z uroczystości

Konrad Szczęsny 22 sierpnia 2021 12:01
Piotr Metz, Warszawa, 07.07.2021 rok
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mimi ogromnej popularności, ceni sobie prywatność. Piotr Metz wziął w tajemnicy ślub po 20 latach związku. Uroczystość odbyła się w Gdańsku, zaś udzieliła go parze młodej prezydent miasta, Aleksandra Dulkiewicz. Dzięki niej wiemy, jak przebiegał.

Ślub Piotra Metza i tajemniczej Katarzyny w Gdańsku

Ślub Piotra Metza i pracującej na co dzień w TVN Style Katarzyny odbył się nad polskim morzem w miniony piątek, 20. sierpnia w godzinach popołudniowych. I zapewne do dziś nic byśmy o nim nie wiedzieli, gdyby nie prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz. Polityczka udzieliła go dziennikarzowi oraz jego ukochanej. Zamieściła również w sieci serię zdjęć, stąd wiadomo, jak tego dnia wyglądali.

Notatka, dotycząca uroczystości, została również zamieszczona w serwisie internetowym miasta Gdańsk. Jak wynika z opisu, ceremonia była skromna, intymna i bardzo romantyczna - odbyła się na jednym z jachtów.

Podczas kameralnej, kilkunastoosobowej uroczystości na jachcie przycumowanym do nabrzeża przy ulicy Wartkiej ślubu dziennikarzowi oraz jego wybrance Katarzynie udzieliła prezydent Aleksandra Dulkiewicz. Małżonkom towarzyszyli najbliżsi”, głosi komunikat na stronie internetowej miasta Gdańsk. Zdjęcia z uroczystości, autorstwa Piotra Wittmana (portal gdansk.pl), możesz zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Piotr Metz o ślubie w Gdańsku. Kim jest żona dziennikarza?

Zarówno Piotr Metz, jak i jego ukochana pochodzą z Krakowa. Dlaczego zatem zawarli związek małżeńskim nad morzem? Na ten temat wypowiedział się sam zainteresowany. Okazuje się, że już kilka razy miał okazję współpracować z prezydent miasta, Aleksandrą Dulkiewicz oraz zadeklarował, że jest do Gdańska mocno przywiązany jako do „miasta wolności”.

„Wybraliśmy Gdańsk dlatego, że jesteśmy wolnymi ludźmi. Także dlatego, że tu, w Wolnym Mieście, powstała nasza Czarna Barka. Natomiast z Krakowa, skąd oboje pochodzimy, przywieźliśmy krakowski wianek ze świeżych kwiatów, dla Kasi”, wyjaśnił Piotr Metz.

Aby jeszcze lepiej oddać ducha miejsca, w którym złożyli sobie przysięgę, państwo młodzi zrezygnowali z tradycyjnych strojów i postawili na marynistyczne wzory. Zarówno dziennikarz, jak i jego ukochana mieli na sobie białe koszulki w granatowe paski oraz marynarki. Parze młodej składamy najlepsze życzenia!

Kim jest żona Piotra Metza? Wiadomo, że ma na imię Katarzyna, na co dzień pracuje w TVN Style i w związku z dziennikarzem jest od 20 lat. Oboje chronią swoją prywatność i stronią od medialnego zgiełku. Wiadomo jednak, że Piotr Metz ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku: córkę Karolinę (42 lata) i syna Tomka (37 lat).  

Zobacz: Tak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak! Wiadomo, kto ją zaprojektował

Piotr Metz, Warszawa, 07.07.2021 rok
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Metz, Warszawa, 07.07.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…