Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Ramówka Polsat Wiosna 2018, 28.02.2018, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O tym jest głośno

Piotr Gąsowski zaskoczył Katarzynę Skrzynecką w DDTVN. Fani spekulują o nowym transferze

Czy niebawem zobaczymy ich w nowej roli?

Marta Nawacka 3 lutego 2023 20:48
Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Ramówka Polsat Wiosna 2018, 28.02.2018, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie pojawią się w kolejnych odcinkach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, co było wielkim rozczarowaniem dla fanów show Polsatu. Teraz aktorka pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, a podczas tej wizyty spotkała ją niespodzianka – przedstawiono jej materiał wideo nagrany przez kolegę z produkcji, w której dotychczas oboje brali udział. Fani natychmiast wysnuli spekulacje o pojawieniu się tych dwojga w innym programie...

Katarzyna Skrzynecka nie pojawi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Rezygnacja z obecności Katarzyny Skrzyneckiej w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” była wielkim zaskoczeniem zarówno dla fanów aktorki, jak i dla niej samej. Te niespodziewane zmiany sprawiły również, że jeden z prowadzących show, Piotr Gąsowski, w geście solidarności z koleżanką postanowił także odejść z produkcji. 2 lutego, podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat zabrakło więc obydwojga. Katarzyna Skrzynecka pojawiła się natomiast w tym czasie w konkurencyjnej stacji. W programie „Dzień Dobry TVN” zdradziła co nieco o swoich najbliższych planach zawodowych.

Czytaj też: Stworzyli nierozerwalną więź. Od zawsze się wspierają. Oto historia braci Szczepaników z zespołu „Pectus”

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Gala wręczenia Nagród św. Kamila, 8.02.2016, Warszawa
Fot. Michal WARGIN/East News

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Gala wręczenia Nagród św. Kamila, 8.02.2016, Warszawa

Katarzyna Skrzynecka zaskoczona przez Piotra Gąsowskiego

Mimo że nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to aktorka nie może narzekać na brak zajęć. W dalszym ciągu występuje w teatrze, a podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała więcej o swojej roli w „Prezencie urodzinowym” w Teatrze Capitol. Wizyta w popularnej śniadaniówce przyniosła Katarzynie Skrzyneckiej również zaskakującą niespodziankę. W trakcie rozmowy prowadzący przedstawili aktorce materiał wideo nagrany przez jej kolegę z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Piotra Gąsowskiego.

„Dzień dobry TVN, dzień dobry Kasiu. Bardzo cieszę się, że widzę cię w mojej ulubionej telewizji śniadaniowej! (...) Kasiu, za dużo nie mów, no bo wiesz… Całuję cię prosto w serducho”, zwrócił się aktor do koleżanki. Fani tej dwójki natychmiast zaczęli doszukiwać się w tej wypowiedzi drugiego dna i... pojawiły się spekulacje, że niebawem czeka nas nowy telewizyjny transfer. „Nowy duet nam się szykuje”, „Ulubiona telewizja śniadaniowa? Będzie transfer. Gąs wygadał”, komentowali pod opublikowanym przez Katarzynę Skrzynecką zdjęciem. Czy rzeczywiście w niedługim czasie zobaczymy aktorkę i Piotra Gąsowskiego w nowej roli?  

Zobacz także: Karolina Szostak wiele lat temu cudem uniknęła śmierci. „Operacja trwała 10 godzin. Lekarze nie dawali mi dużych szans”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…