Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka o rozstaniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: „Mnie nie było dane poznać powodów decyzji...”

Jak aktorka skomentowała sytuację?

Olga Figaszewska 18 stycznia 2023 08:31
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Fanom wciąż trudno pogodzić się z tą informacją. Widzowie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie wyobrażają sobie nowej edycji show bez ulubionej jurorki. Na początku stycznia Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z hitowym programem. W rozmowie z Magdą Mołek aktorka opowiedziała o kulisach zakończenia współpracy z formatem. Jak skomentowała tę sytuację?

Nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Katarzyny Skrzyneckiej

Z programem była związana od samego początku. Wygrała pierwszą edycję show, a w kolejnych sezonach pojawiała się już w nowej roli,  jako jurorka. Dzieliła się swoim doświadczeniem z pozostałymi uczestnikami, wspierała i motywowała. Dla widzów Katarzyna Skrzynecka stanowiła filar programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nic dziwnego, że informację o zakończeniu współpracy z gwiazdą, fani przyjęli z niezadowoleniem.

Najpierw wiadomość pojawiła się na profilu show, a potem głos zabrała jurorka. „Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany"... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show "Twoja twarz brzmi znajomo. To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ", pisała na Instagramie.

Wcześniej z formatem pożegnał się Michał Wiśniewski, a gdy w sieci zrobiło się głośno o odejściu Katarzyny Skrzyneckiej, do widzów dotarła kolejna informacja. Piotr Gąsowski także pożegnał się z show. 

Zobacz też: To on zastąpi Piotra Gąsowskiego. Maciej Rock został nowym prowadzącym Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Katarzyna Skrzynecka o kulisach rozstania z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Katarzyna Skrzynecka w najnowszym wywiadzie opowiedziała więcej o rozstaniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo.  Aktorka była gościem programu Magdy Mołek „W moim stylu”. „Dziękuję serdecznie, Magdo Kochana za zaproszenie do tej kobiecej, mądrej, pełnej dobrych tematów, ciepłych emocji, ale również i humoru ROZMOWY 💕 To tak wielka przyjemność, być gościem Kobiety z klasą 💕znakomitej dziennikarki, taktownej, empatycznej i dającej szansę błyskotliwej rozmowy na ważne, ciekawe tematy" , zapowiadała wywiad. 

Gwiazda w szczerych słowach opowiedziała o zmianach, które widzowie mogą obserwować w nowym sezonie programu. Na pytanie, dlaczego nie wystąpi już w roli jurorki, odpowiedziała: „Mnie nie było dane poznać powodów tej decyzji, ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurorzy się zmieniają. Po to, żeby, jak twierdzi stacja, tak to motywuje, odświeżyć format”, wyjaśnia. Dodała również, że uszanowała tę decyzję i podkreśla, że należy pamiętać o tym, że nic nie jest dane na zawsze. „I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo oczywiście tak to bywa w tych programach, nic nie jest dane na zawsze. W tym programie przede wszystkim ważni są uczestnicy, którzy zmieniają się w każdej edycji. Czasami pozostaje stałe jury, pozostają stali trenerzy wokalni, czasami pojedyncze osoby lub cały skład jest wymienialny”, tłumaczy Katarzyna Skrzynecka.

Artystka nie ukrywa, że takie sytuacje są wpisane w wykonywanie wolnego zawodu. Nie czuje się osobą pokrzywdzoną, podchodzi do tego z pokorą i nie rozpacza nad tą sytuacją. Aktorka zawsze stara się patrzeć pozytywnie i szukać dobrych stron nawet w najtrudniejszych chwilach. „Staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakichś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co i dlaczego ja. Wolę uznawać z pokorą, że tak po prostu się zdarza i tak bywa no i tyle. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba się zbierać do jakichś nowych projektów, które mogą się zdarzyć za chwilę i oby się zdarzyły”, mówi o swoich odczuciach w programie Magdy Mołek.

Katarzyna Skrzynecka w dalszej części rozmowy wyznała, że miała w swojej zawodowej pracy momenty, gdy projekty kończyły się z dnia na dzień. „Były tak naprawdę trzy momenty w mojej pracy. Taka jest prawidłowość wolnego zawodu. Moje istnienie jest przede wszystkim dla mojej rodziny”, opowiadała Magdzie Mołek.

Katarzyna Skrzynecka była też poruszona tysiącami wiadomościami od fanów i widzów programu, którzy zareagowali bardzo emocjonalnie na informacje o kolejnych zmianach w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. „To był taki piękny prezent od telewidzów, którego nie spodziewałam się w aż tak szerokim odium miłych słów, dobrych recenzji, słów wsparcia”, podkreśliła.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Paweł Domagała nowym jurorem Twojej Twarzy Brzmi Znajomo!

Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Katarzyna Skrzynecka w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo,  2022 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.