Piotr Gąsowski, rodzina patchworkowa
Fot. Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Piotr Gąsowski wyjechał na wakacje z dwiema byłymi partnerkami. Ich rodzinne pamiątki zachwycają!

Ta patchworkowa relacja świetnie działa od lat. Jak to zrobić?

Rafał Kowalski 21 lipca 2021 13:56
Piotr Gąsowski, rodzina patchworkowa
Fot. Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News

Grecja i należące do niej wyspy to ulubione rajskie miejsce Piotra Gąsowskiego. Prezenter od lat udaje się na południe Europy, by naładować baterie przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Co ciekawe w tym roku na urokliwą Kretę wybrał się w towarzystwie przyjaciół, dzieci i dwóch byłych partnerek – Anny Głogowskiej i Hanny Śleszyńskiej. Cała trójka nieraz wypowiadała się o tajemnicy swojej poukładanej – mimo rozstań – relacji.

Piotr Gąsowski na greckich wakacjach z Anną Głogowską i Hanną Śleszyńską

„Nasza super ekipa! Spędzać z Wami wakacje to zaszczyt i wielka przyjemność ! I nigdy dosyć! Dziękuję Wam Kochani”, napisał pod ostatnim postem na Instagramie Piotr Gąsowski, który ostatnie dni spędza w Grecji. Do jego wspaniałej ekipy należą m.in. przyjaciele – Magda Steczkowska czy Piotr Królik; dzieci – 25-letni Kuba i 14-letnia Julka; a także byłe ukochane Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska.

Cała gromadka bez względu na to, co działo się w przeszłości, spędza obecnie wspaniały czas razem. Wiele rodzin, w których rodzice się rozstali, marzyłoby o tak dobrych relacjach byłych partnerów. Czystą, nieudawaną i dobrą energię między prezenterem, a tancerką i aktorką widać na zamieszczonej pamiątce z wakacji gołym okiem. Zobaczcie pomysłowy filmik.

Ponadto podczas greckiego urlopu przed całą wyjazdową ekipą gwiazdor Polsatu miał okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. Postawił na popisowe danie. „To będzie greckie beef stifado z warzywami. […] To coś erotycznego, cudownego, coś co uwielbiam”, mówił w sieci Piotr Gąsowski o greckim gulaszu z wołowiny, oliwy, pomidorów, bakłażanów, czosnku, miodu, cebuli, marchewki i cytryny…

Rodzina patchworkowa Piotra Gąsowskiego – recepta na udaną relację

Czternaście lat związku z Hanną Śleszyńską i około 11 z Anną Głogowską – tyle trwały miłości Piotra Gąsowskiego, a każda z nich doczekała się pięknych owoców, czyli dzieci. Mimo mijających od poszczególnych rozstań kolejnych lat, gwiazdy udowadniają, że można wciąż tworzyć piękną, przyjacielską relację. „Chociaż nie jesteśmy razem od dawna, wciąż bardzo się lubimy i darzymy szacunkiem. Życie zawodowe pięknie przeplata się z życiem prywatnym”, mówił Piotr Gąsowski o Hannie Śleszyńskiej w rozmowie z Twoim imperium.

Aktorka odpowiadała w wywiadach zawsze tak samo dobrą energią. „Z Piotrem łączy nas prawdziwa przyjaźń. Od lat jesteśmy dla siebie oparciem. Zawsze jak mam jakiś problem to się z nim dzielę. Mogę mu powierzyć wszystkie swoje wątpliwości, tajemnice. Wiem, że on ich nigdy nie wykorzysta przeciwko mnie. On też mam nadzieję, że może na mnie polegać”, podkreślała 62-latka w wywiadzie dla Faktu.

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Prowadzący Twoja twarz brzmi znajomo wyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN, że sam nie wie, jak określić receptę na udaną rodzinę patchworkową. Zawsze jednak najważniejsze dla niego było szczęście jego pociech. „Ja mam dzieci z dwóch mam. Nie wiem, jak to się stało, że te dzieci się tak kochają, tak wspierają, tak pięknie o sobie mówią. Tak robią ojca w konia, tak trzymają sztamę”, opowiadał prezenter Polsatu w wywiadzie.

CZYTAJ TEŻ: Duże zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo! Dwóch nowych jurorów i wielkie gwiazdy wśród uczestników

A jak dogadują się ze sobą Anna Głogowska i Hanna Śleszyńska? Tu też jest mowa o przyjaźni. Pod ostatnim zdjęciem aktorki, tancerka zamieściła przemiły komentarz. „Jeszcze doskonalsza...??? Skandal! Daj spokój! Daj żyć! Chodzący wdzięk, talent, urok osobisty, piękne nogi o reszcie nie wspomnę! No nie ma sprawiedliwości na tym świecie... a Ty chcesz jeszcze i jeszcze...! Jesteś BOSKA!”, zachwycała się na Instagramie mama 14-letniej Julki.

Cudownie patrzeć na tak poukładaną relację! 

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski z córką - VIVA! 2008


Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.