twoja twarz brzmi znajomo 15, jury
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Duże zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo! Dwóch nowych jurorów i wielkie gwiazdy wśród uczestników

Wiadomo, kto zastąpi Adama Strycharczuka... Dobry wybór?

Rafał Kowalski 18 lipca 2021 07:45
twoja twarz brzmi znajomo 15, jury
Fot. TRICOLORS/East News

Program Twoja twarz brzmi znajomo powróci jesienią do telewizji Polsat już po raz piętnasty. Producenci show powoli odkrywają kolejne karty związane z nową edycją, stąd znamy już 6 z ośmiu gwiazd, które będą poddawać się metamorfozom. Co ciekawe odmieni się także jury. Z show znikną Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Kto ich zastąpi?

Uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo 15 – lista

Jak dotąd telewizja Polsat podzieliła się sześcioma nazwiskami sław, które podjęły chęć wzięcia udziału w muzycznej przygodzie. Musimy przyznać, że skład robi wrażenie! W wymagających nagraniach wezmą tym razem udział: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski i Adam Zdrójkowki.

Zostały jeszcze dwa wolne miejsca. Kto je zajmie… Tego dowiemy się w najbliższych dniach.

CZYTAJ TEŻ: Jak przebiegały poród i ciąża Barbary Kurdej-Szatan? Pandemia miała wpływ na kilka rzeczy

Paulina Sykut
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Zmiany w jury TTBZ 15. Michał Wiśniewski i Gromee ocenią uczestników

Jedynie Katarzyna Skrzynecka i Małgorzata Walewska będą ze starego składu jurorskiego ponownie przyglądać się występom gwiazd Twoja twarz brzmi znajomo. Ze stanowiska eksperta odszedł bowiem Kacper Kuszewski, który chce skupić się na aktorstwie. Ulubieniec widzów właśnie pracuje nad nową serialową rolą – odcinki tajemniczej produkcji będzie z resztą można oglądać w Polsacie.

Wiadomo już, że aktora zastąpi na stołku jurorskim Michał Wiśniewski. Jakim będzie sędzią? „Jakim będę jurorem? „Wielokrotnie odmawiałem oceniania ludzi w wielu programach. TTBZ jest wyjątkiem, bo po pierwsze: nikt nie odpada, a po drugie wygrana idzie na zacny cel. To upraszcza sprawę i z pewnością w większości młodzi ludzie w programie, których miałem okazję poznać, nie powinni się obawiać moich opinii na temat ich występów. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że jak coś robię, to całym sobą. Nienawidzę lenistwa, kłamstwa i buty. O ile z tym się nie spotkam, to nie będziecie mogli mi niczego zarzucić”, napisał piosenkarz w sieci.

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Drugą osobą, której zabraknie w TTBZ 15 jest Adam Strycharczuk. Jak uzasadnił swoją decyzję? „Opuszczam fotel jurora. Możecie mnie jednak jak zwykle znaleźć w internecie, gdzie działam już od wielu lat. Jestem dla Was prywatnie na Instagramie, a także w projektach Na Pełnej i Galaxi Zespół Muzyczny, gdzie jeszcze nieraz zaskoczę, obiecuję. Widzimy się też na pierwszych koncertach po pandemii!”, wytłumaczył muzyk.

Stacja Polsat nie podała jeszcze oficjalnie, kto zastąpi Adama Strycharczuka, ale serwis Plotek dotarł do informacji, że będzie to DJ i producent muzyczny – Gromee. 42-letniego twórcę hitu Light Me Up możecie kojarzyć z występu w półfinale Eurowizji 2018.

Podoba się Wam taka roszada? 

Gromee w Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?