Wzruszający filmik trafił do sieci!

Gabriela Czernecka 20 września 2018 07:24

Meghan Markle od czterech miesięcy jest żoną księcia Harry’ego, a wciąż docierają do nas szczegóły dotyczące ich ślubu. Teraz co nieco ujawnił zwiastun dokumentu o królowej, który zostanie wyemitowany 25 września. We fragmencie mamy okazję podziwiać księżną Meghan w przededniu jej ślubu. Jak wyglądała jej reakcja na suknię ślubną i welon? 

Reakcja Meghan na suknię ślubną i welon

Już jakiś czas temu ogłoszono, że księżna Meghan i jej mąż oraz książę William i księżna Kate brali udział w zdjęciach do dokumentu o królowej Elżbiecie II, Queen of the World. Właśnie do sieci trafiła zapowiedź materiału, którego całość pojawi się w czwartek, 25 października na ITV. W zwiastunie mamy okazję podziwiać m.in. Meghan w przededniu ślubu. Przyszła panna młoda podziwia właśnie swoją suknię ślubną i misternie wykonany welon, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy! 

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Meghan dostrzegła m.in., że na welonie wyszyto kwiaty, których liczba odpowiada państwu podległemu Zjednoczonemu Królestwu. „Pięćdziesiąt trzy kraje. O mój Boże!”, komentuje przejęta. „Będziemy zajęci”, dodaje. Na filmiku widać, że jest zachwycona skomplikowaną, ale w pełni dopracowaną kompozycją.  Zaledwie kilka dni po ceremonii rozpisywano się, że Meghan była bardzo zestresowana uroczystością, a tymczasem, patrząc na to nagranie widać, że przyszła panna młoda już nie może się doczekać ceremonii!

Na nagraniu Meghan prezentuje się w granatowej sukience Rolanda Moureta za 2165 funtów. To w niej dzień przed ślubem pojawiła się wraz z mamą Dorią Ragland na herbatce u królowej. Patrząc na ten krótki filmik nikt nie ma wątpliwości, że przyszła panna młoda była szczęśliwa i zrelaksowana. Zresztą, zobaczcie sami!  

1/8
Księżna Meghan
Copyright @Youtube/ITv
1/8

Przyszła panna młoda podziwia właśnie swoją suknię ślubną i misternie wykonany welon, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy! 

2/8
Księżna Meghan
Copyright @Youtube/ITv
2/8

Meghan dostrzegła m.in., że na welonie wyszyto kwiaty, których liczba odpowiada państwu podległemu Zjednoczonemu Królestwu. „Pięćdziesiąt trzy kraje. O mój Boże!”, komentuje przejęta.

3/8
Księżna Meghan
Copyright @Youtube/ITv
3/8

„Będziemy zajęci”, dodaje. Widać, że księżna jest zachwycona skomplikowaną, ale w pełni dopracowaną kompozycją.  

4/8
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
4/8

uknia ślubna Meghan Markleto dzieło Clare Waight Keller, dyrektor kreatywnej paryskiego domu mody Givenchy. To  biała suknia z dekoltem w łódkę i bardzo długim trenem. 

5/8
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @East News
5/8

Suknia była bardzo minimalistycznai pozbawiona jakichkolwiek zdobień. W oświadczeniu Pałacu można było przeczytać, że Markle zachwyciła się ponadczasową i elegancką estetyką, nienagannym krawiectwem i niewymuszoną postawą projektanta.

6/8
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @East News
6/8

Welon, składał się z jedwabnego tiulu, na którym wyhaftowane były 53 kwiaty, które miały reprezentować wszystkie kraje zrzeszone we Wspólnocie Narodów. 

7/8
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
7/8

 Co ciekawe, podobno projektantka spotkała się z Meghan jedynie na początku 2018 roku, a  Keller od tamtej pory w ścisłej tajemnicy pracowała nad suknią. 

8/8
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
8/8

Meghan efekt końcowy mogła podziwiać zaledwie dzień przed ceremonią.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.