VIVA! VIDEO

Oto pełna lista uczestników programu Star Voice. Gwiazdy mają głos!

Aktorzy, sportowcy i dziennikarze już za chwilę stoczą muzyczny pojedynek!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 lutego 2020 10:19

Czy gwiazdy, które na co dzień nie zajmują się muzyką, potrafią śpiewać? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 28 lutego o 20:35! W TVP rusza jeden z najbardziej oczekiwanych programów tej wiosny - Star Voice. Gwiazdy mają głos - wokalny talent show z udziałem znanych i lubianych postaci rodzimego show-biznesu. Jedenastu uczestników zmierzy się w walce o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz 200 tys. zł, które trafi na konto wybranej organizacji charytatywnej. 

Poznajcie pełną listę uczestników!

„Star Voice. Gwiazdy mają głos" - lista uczestników

Wśród uczestników pierwszej edycji „Star Voice. Gwiazdy mają głos" znaleźli się:

(od lewej) aktorzy - Jacek Lenartowicz, Marcel Sabat, Tadeusz Chudecki, Aleksiej Jarowienko, lekkoatleta Marcin Urbaś, aktor znany z serialu Na dobre i na złe Robert Koszucki oraz dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - lista uczestników
Fot. Materiały prasowe

W rywalizacji zmierzą się z nimi cztery piękne panie: (od lewej) aktorka i prezenterka Aleksandra Szwed, Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, mistrzyni olimpijska w skoku o tyczce Monika Pyrek oraz dziennikarka Beata Chmielowska-Olech.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - lista uczestników
Fot. Materiały prasowe

Prowadzącymi show będą debiutujący w tej roli Michalina Sosna - artystka kabaretowa oraz Mariusz Czerkawski - utytułowany hokeista.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michalina Sosna (@michalina_sosna)

Zasady programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos" 

Występy gwiazd będą oceniane przez profesjonalne jury w składzie: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska oraz Mariusz Kałamaga. Jednak to nie oni zdecydują o wyborze zwycięzcy odcinka. Ostateczny werdykt będzie należał do widzów. Wygrany, który zdobędzie najwięcej głosów SMS, otrzyma 10 tys. złotych, które przekaże na wybrany cel charytatywny.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - lista uczestników
Fot. Materiały prasowe

Zwycięzca odcinka otrzyma również Jokera, czyli gwarancję bezpieczeństwa w kolejnym odcinku. Widzowie poznają również dwójkę uczestników zagrożonych, na których przez 7 dni będzie można wysyłać SMS-y. Ci uczestnicy w następnym odcinku poznają decyzję widzów. Artysta, który zdobędzie mniejszą ilość głosów, zasiądzie w fotelu czwartego jurora. Zwycięzca z zagrożonej dwójki otrzyma zaś kolejną szansę i wróci do pozostałych uczestników do tzw. Green Roomu

Łączna wartość nagród wynosi aż 200 tys. złotych - po 10 tys. w każdym odcinku i 100 tys. w wielkim finale.

Wygląda na to, że emocji nie zabraknie! 

Artykuł powstał z udziałem TVP.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.