Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Pechowy 2020 rok to dopiero początek... Krzysztof Jackowski przepowiedział ogromną wojnę

W swoich wizjach jasnowidz wymienił zagrożone kraje

Redakcja VIVA! 11 lipca 2020 12:53
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Jasnowidz Krzysztof Jackowski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jego wizje publikowane w sieci są odsłuchiwane zarówno przez jego zwolenników, jak i sceptyków zawodu 57-latka. W najnowszym filmie ekspert kontynuował swoją przepowiednię o trudnym czasie, który czeka Polskę, Europę i świat. Tym razem jasnowidz zapowiedział wojnę.

Trzecia wojna światowa jeszcze w 2020 roku? Przepowiednia

Na swoim kanale na YouTube Krzysztof Jackowski po raz kolejny przemówił do internautów. Niestety nie miał dobrych informacji… „Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany”, ujawnił 57-latek i dodał kilka słów o Polsce. „Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość”, powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Dodał też, który rejon naszego kraju może posłużyć za teren działań wojennych. „Ja powiem Państwu tak: mówiąc o słowie desant, kojarzy mi się wchód Polski, ale nie oznacza to, że będzie dotyczyło to Rosji. Ale wschód Polski!”, mówił z pełnym przekonaniem Jackowski. Niebezpiecznie może się też według najnowszej wizji dziać w części Niemiec, Francji i we Włoszech.

A co czeka nas jesienią? O tym wizjoner mówił już kilka tygodni temu… „Przed nami jesień pandemiczna i obawiam się, że właśnie na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego. Nie chcę nikogo straszyć, ale tak to czuję…”, zapowiedział niepokojąco. Podobno w wyniku wszystkich zmian, w 2024 roku będziemy zupełnie innym społeczeństwem. „Za 3.5 roku Europa będzie mocno zmieniona. Będzie zlepkiem państw, a nie unią. Ale to spowoduje ekonomia”, mówił Krzysztof Jackowski w sieci.

Wierzycie w takie wróżby? 

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.