Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
O TYM JEST GŁOŚNO

Paweł Deląg przez lata ukrywał drugiego syna. Okazuje się, że 23-latek także poszedł śladami ojca! 

Kim jest matka syna aktora?

Maria Elas 18 czerwca 2024 10:53
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Szczególnie upodobały go sobie Polki, które od lat zachwycają się przystojnym mężczyzną. Artysta był także łączony z wieloma kobietami: widywano go u boku m.in. Marii Seweryn, Katarzyny Skrzyneckiej czy Dominiki Kulczyk. Z dwóch różnych związków doczekał się także dwóch synów: Pawła Juniora oraz Mikołaja. O pierwszym wiemy dość dużo, drugi zaś cały czas żył w cieniu sławnego ojca. Teraz dowiedzieliśmy się o nim nowych faktów!

Paweł Deląg dba o prywatność swoich synów

Paweł Deląg o sprawach prywatnych nigdy nie opowiadał zbyt chętnie. To samo dotyczyło się życia jego synów: Pawła i Mikołaja. Aktor wspominał o nich dość rzadko. W 2021 r. udzielił Plejadzie wywiadu, w którym zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział, czym się wówczas zajmowali. „I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. Paweł pracuje już nad kolejnym projektem i ładnie się rozwija. Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata” mówił wówczas. 

Ze starszym synem aktor pokazał się dopiero gdy ten był już pełnoletni. Po raz pierwszy zobaczyć mogliśmy ich razem w 2009 r. na premierze filmu „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. O swoim synu, który narodził się ze związku z aktorką Katarzyną Gajdarską mówił: „To wspaniały młody chłopak. Jestem z niego bardzo dumny. Widujemy się tak często, jak tylko praca mi pozwala. Bardzo lubię te nasze szczere, męskie rozmowy”.  O jego młodszym bracie nie wiedzieliśmy jednak zbyt wiele. 

Zobacz także: Polski projektant i jego partner zostali ojcami! Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciami trojaczków

Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, 16.02.2009 r. Premiera "Popiełuszko" w Teatrze Wielkim

Co wiemy o młodszym synu Pawła Deląga, Mikołaju?

Mikołaj przyszedł na świat w 2001 r., gdy jego ojciec właśnie zakończył swój związek z inną kobietą, Bogną Sworowską. Aktor, który przez lata dorobił się łatki prawdziwego Playboya, przez lata widywany był u boku bardzo wielu kobiet. Właśnie dlatego nie było do końca wiadomo, kto jest matką jego drugiego syna. Pytany o szczegóły nie chciał jednak odpowiadać. „Przepraszam, ale nie rozmawiam na tematy prywatne. Są rzeczy, które chcę zachować dla siebie” mówił wymijająco.

Z synem Mikołajem Paweł Deląg pokazał się po raz pierwszy także, gdy ten był już pełnoletni. Wówczas z dwójką synów mogliśmy zobaczyć go w „Dzień dobry TVN”, gdzie opowiadali o wspólnie przygotowywanym projekcie, który opowiadał o ukraińskich uchodźcach próbujących uciec od rosyjskiej agresji. Wówczas Mikołaj miał szansę po raz pierwszy zająć stanowisko asystenta reżysera. 

Sprawdź również: Piotr Garlicki ma równie znanego syna! Kiedyś był w związku z Magdaleną Cielecką

Paweł Deląg świetnie dogaduje się z synem. Nawet jeśli nie mogą widzieć się często, utrzymują ze sobą kontakt przez internet. Jak podaje portal ShowNews, zupełnie tak samo robi mama chłopaka, którą również zobaczyć można komentującą pod publikacjami Mikołaja. „Jestem z Ciebie dumna, synu” miała napisać pod jednym z postów prawniczka o imieniu Julita.  

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, Mikołaj Deląg, DDTVN, Warszawa, 23.10.2022
Fot. Fot. Ola Skowron/DDTVN/East News

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, Mikołaj Deląg, DDTVN, Warszawa, 23.10.2022

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, Mikołaj Deląg, DDTVN, Warszawa, 23.10.2022
Fot. AKPA

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, Mikołaj Deląg, DDTVN, Warszawa, 23.10.2022

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, Viva! 3/2020

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.