Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Maciej Zakościelnego pokazała, jak karmi piersią! Tak przełamuje tabu

Zdjęcie Pauliny Wyka na Instagramie mocno poruszyło jej fanki

Konrad Szczęsny 22 października 2019 19:44
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Są razem od pięciu lat, wychowują dwójkę dzieci i co jakiś czas dzielą się w mediach społecznościowych osobistymi, rodzinnymi zdjęciami. Tym razem partnerka Macieja Zakościelnego, Paulina Wyka, opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której karmi piersią. Jednak to, co zwraca szczególną uwagę, to podpis pod nią.

Paulina Wyka karmi syna piersią. Zdjęcie bez makijażu

31-latka trzyma na rękach urodzonego w zeszłym roku młodszego syna, którego imię nie jest publicznie znane. Pozuje bez grama makijażu, zaś z podpisu pod fotografią wynika, że została ona wykonana po nieprzespanej nocy...

„#ząbkowanie#ledwowidzenaoczy #cudownanoc#realmotherhood”, czytamy.

Musimy jednak przyznać, że pomimo zmęczenia, Paulina Wyka prezentuje się nad zwyczaj korzystnie. Tego samego zdania są zresztą obserwujący jej profil na Instagramie.

„Super zdjęcie 😀 Uwielbiam Cię za naturalność 😀 U nas wyszły jak narazie pierwsze dwa ząbki. Nie było aż tak źle. Nie wiem jak będzie przy następnych. Życzę siły i wytrwałości 😉”, „Cudowne naturalne zdjęcie. Tak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Nic dodać nic ująć. 😚💕 pozd serdecznie. Jutro będzie lepiej”, „Uwielbiam matki które pokazują i mówią prawdę o życiu z dziećmi. Jeszcze bardziej piękna!!”, podkreślają w komentarzach.

I trudno się z nimi nie zgodzić!

Związek Pauliny Wyki i Macieja Zakościelnego

Parę tworzą od 2014 roku, czyli pięć lat, choć informacja o tym, że są razem, wyszła na jaw dopiero, gdy Paulina Wyka była w pierwszej ciąży. 29 czerwca 2016 roku na świat przyszedł ich synek, któremu zdecydowali się nadać imię Borys. Natomiast w zeszłym roku urodziło się im drugie dziecko, także syn, którego imienia jednak do tej pory nie zdradzili.

Mimo że rzadko pojawiają się razem na salonach, niemal każda z dostępnych fotografii to dowód na to, że darzą siebie silnym uczuciem i ogromnym szacunkiem. Na zdjęciach czule się obejmują i promiennie do siebie uśmiechają...  

Tak Paulina Wyka wygląda po nieprzespanej nocy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦊 #ząbkowanie #ledwowidzenaoczy #cudownanoc #realmotherhood

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌞

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

A to zdjęcie, na którym widoczni są obaj synowie Pauliny Wyki i Macieja Zakościelnego: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#brothers ❤️

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.