Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz zakochana! Zamieściła wspólne zdjęcie z ukochanym!

Kim jest jej partner?

Olga Figaszewska 16 lipca 2020 11:21
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Po 23 latach małżeństwo Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego przeszło do historii. Para rozwiodła się kilka miesięcy temu. Wciąż pozostają w przyjacielskich relacjach, także dla swoich dwóch synów. Dziś każde z nich układa swoje życie na nowo. Czy Paulina Smaszcz znalazła miłość? Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest szczęśliwa i zakochana! Właśnie zamieściła zdjęcie z tajemniczym mężczyzną!

Paulina Smaszcz zakochana

Paulina Smaszcz odnalazła szczęście. Dziennikarka niedawno zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochanym. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

„W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie, czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna. KOCHAM I JESTEM KOCHANA ”, wyznała.

,,Świetnie że znalazła Pani odpowiedniego mężczyznę! Gratuluję!", ,,Super razem wygladacie", komentują fanki dziennikarki.

Od wielu tygodni spekulowało się, że gwiazda znalazła miłość. Paulina Smaszcz zmieniła wtedy status swojego związku na Facebooku na „w związku”. Teraz jej wpis tylko potwierdza te informacje.

Kim jest ukochany gwiazdy? Rafał Krauze to biznesmen od ponad 20 lat związany jest z reklamą i marketingiem. Obecnie partner Pauliny Smaszcz jest menedżerem w polskiej filii międzynarodowej agencji marketingu rekomendacji konsumenckich o nazwie TRND. Wcześniej pracował też w National Geographic na stanowiskach Marketing Manager i Publishing Director a także stworzył własną agencję Sodova.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.