Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz zakochana! Zamieściła wspólne zdjęcie z ukochanym!

Kim jest jej partner?

Olga Figaszewska 16 lipca 2020 11:21
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Po 23 latach małżeństwo Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego przeszło do historii. Para rozwiodła się kilka miesięcy temu. Wciąż pozostają w przyjacielskich relacjach, także dla swoich dwóch synów. Dziś każde z nich układa swoje życie na nowo. Czy Paulina Smaszcz znalazła miłość? Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest szczęśliwa i zakochana! Właśnie zamieściła zdjęcie z tajemniczym mężczyzną!

Paulina Smaszcz zakochana

Paulina Smaszcz odnalazła szczęście. Dziennikarka niedawno zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochanym. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

„W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie, czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna. KOCHAM I JESTEM KOCHANA ”, wyznała.

,,Świetnie że znalazła Pani odpowiedniego mężczyznę! Gratuluję!", ,,Super razem wygladacie", komentują fanki dziennikarki.

Od wielu tygodni spekulowało się, że gwiazda znalazła miłość. Paulina Smaszcz zmieniła wtedy status swojego związku na Facebooku na „w związku”. Teraz jej wpis tylko potwierdza te informacje.

Kim jest ukochany gwiazdy? Rafał Krauze to biznesmen od ponad 20 lat związany jest z reklamą i marketingiem. Obecnie partner Pauliny Smaszcz jest menedżerem w polskiej filii międzynarodowej agencji marketingu rekomendacji konsumenckich o nazwie TRND. Wcześniej pracował też w National Geographic na stanowiskach Marketing Manager i Publishing Director a także stworzył własną agencję Sodova.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.