Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska
O NIM JEST GŁOŚNO

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska podjęli przełomową decyzję! 

Po zaledwie dwóch miesiącach znajomości zamierzają...

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 13:55
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Dla wielu ten związek wydaje się dość kontrowersyjny ze względu na sporą różnicę wieku. „Wiek zupełnie nie ma znaczenia w momencie, kiedy jest strzał Amora”, mówił aktor. I rzeczywiście, ich miłość kwitnie! Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozumieją się bez słów! I nie zamierzają dłużej ukrywać swojej relacji. Okazuje się, że para ma względem siebie poważne plany. Jakie?

Jacek Borkowski zamieszkał z partnerką? 

Chociaż dzielą ich 23 lata różnicy, nie jest to dla nich żadna przeszkoda. Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski nie zwalniają tempa. Planują już wspólną przyszłość. Pogodynka poznała już dzieci aktora. Mimo tego, że ich związek nie ma długo stażu, odnalazła z nimi wspólny język. Zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Właśnie podjęli kolejną przełomową decyzję! Po zaledwie dwóch miesiącach znajomości zamierzają ze sobą zamieszkać!  

„Nie chcemy dłużej żyć tak na odległość. Szkoda nam każdego dnia bez siebie. Postanowiliśmy więc zamieszkać razem już w listopadzie”, powiedziała Paulina Koziejowska w rozmowie z Super Experssem. 

Odkąd nie ukrywają się ze swoim uczuciem, przyszło im się mierzyć z lawiną hejtu. Pojawiają się jednak osoby, które kibicują ich miłości. 

Na Instagramie aktora niedawno pojawiała się kolejna romantyczna, a zarazem dość odważna fotografia z ukochaną. Nie wszystkim internautom przypadła ona do gustu. Sugerują w komentarzach, że intymnymi momentami ze swojego życia, para nie powinna się dzielić z całym światem: „Ludzie nie lubią zakochanych, bo miłość to prywatna impreza, na którą nikt poza głównymi bohaterami nie dostaje zaproszenia” „Wszystko na sprzedaż smutne”, „Piękne rodzinne zdjęcie ojca z córką....”. 

„Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że ludzie mogą być zmuszeni ukrywać swój związek, w którym jest spora różnica wieku, w obawie przed reakcją znajomych, najbliższych, rodziny... Smutne...”, napisała niedawno partnerka Jacka Borkowskiego na Instagramie. Z kolei aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN tak wypowiadał się na temat krytycznych komentarzy: „Ja nie reaguje na hejty, jestem na to odporny, tylko problem polega na czymś innym. Nagle pojawia się problem [z wiekiem – przyp. red.], niby nic, są znacznie ważniejsze rzeczy niż to. Natomiast to wylewanie jakichś swoich pragnień czy niespełnionych swoich nadziei na miłość…”.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Borkowski (@jacek.borkowski.54)

 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.