Jacek Borkowski
Fot. Jan BIELECKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Borkowski jest zakochany? „To się dopiero rodzi i jest magicznie…”

Kim jest partnerka aktora?

Olga Figaszewska 6 października 2018 08:55
Jacek Borkowski
Fot. Jan BIELECKI/East News

Jacek Borkowski dwa lata temu pożegnał żonę, Magdę, która zmarła na ostrą białaczkę. „Tak szybko, jak się w moim życiu pojawiła, tak w sekundę z niego odeszła”, mówił w jednym z naszych wywiadów. To była prawdziwa miłość… Z ukochaną spędził czternaście szczęśliwych lat. Wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych dzieci, Jacka i Magdy. Po śmierci żony w sercu aktora powstała pustka. Jacek Borkowski nie ukrywał, że chciałby znów odnaleźć prawdziwe uczucie. Od tamtej pory wiązano go z kilkoma kobietami, ale żadnej nie obdarzył miłością. Okazuje się, że marzenie aktora właśnie się spełnia...

Jacek Borkowski odnalazł miłość

Jacek Borkowski nie tak dawno zdradził, że szuka dużo młodszej partnerki. „Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy”, mówił w rozmowie z Faktem.

Kim jest partnerka Jacka Borkowskiego?

Podobno aktor od miesiąca spotyka się z współprowadzącą programu Bywanie na dywanie i pogodynką Nowej TV, Pauliną Koziejowską. Partnerka Jacka Borkowskiego jest od niego młodsza o 23 lata. Czym jest wiek, kiedy chodzi o uczucie!

Para poznała się we wrześniu na premierze okularów. Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę.  „Nie mam problemu z opowiadaniem o sobie, ale tym razem zamilknę. Jeszcze coś palnę przez przypadek i popsuję tę relację. A to się dopiero rodzi i jest magicznie…”, zdradził aktor w rozmowie z SuperExpressem.

O relacji z aktorem Paulina Koziejowska mówiła tak: „Poznaliśmy się jakiś czas temu. Bardzo się polubiliśmy. Lubimy spędzać ze sobą czas, czasem się spotykamy, a co będzie, czas pokaże… Mamy wiele wspólnych tematów, dobrze się ze sobą czujemy. Jacek jest świetnym facetem”.

Wygląda na to, że aktor jest zauroczony pogodynką. Na jego Facebooku pojawiło się jej zdjęcie, opatrzone miłosnym wierszem...

Myślicie, że aktor odnalazł prawdziwe uczucie? Mamy nadzieję, że jest szczęśliwy!  

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska
Fot. WBF

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.