Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprzedaje szafę po rozstaniu z mężem!

Na co przeznaczy zarobione w ten sposób pieniądze?

Konrad Szczęsny 21 października 2019 12:44
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dwa tygodnie temu media obiegła sensacyjna informacja, że Paulina i Maciej Kurzajewscy rozstali się po 23 latach małżeństwa. Sami zainteresowani początkowo nie komentowali tych doniesień, jednak z czasem je potwierdzili. Okazuje się, że zmiany w życiu żony dziennikarza objęły także... jej szafę. Wiele z ubrań  trafiło na aukcję, zaś środki pozyskane w ten sposób pomogą potrzebującym!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyprzedaje szafę po rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim

Najpierw przeprowadzka ze wspólnego domu do mieszkania w Warszawie a teraz... modowa rewolucja. Paulina Smaszcz-Kurzajewska po rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim wyprzedaje garderobę. Na portalu lubiemode.pl wystawiła sporą część swojej szafy, jednocześnie zdradzając, że kwota uzyskana za sprzedaży ubrań zasili konto organizacji charytatywnej. 

A wszystko wskazuje na to, że suma może być całkiem pokaźna. Na aukcjach wystawione zostały nie tylko ubrania znanych marek, lecz także dodatki. Ceny? Od 400 do nawet 10 tysięcy złotych, w tym m.in. płaszcz za 5999 złotych, sukienka Givenchy za 999 złotych,  okulary za 450 złotych, jak również szpilki Emilio Pucci za 1999 zł. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska - jak wygląda jej życie po rozstaniu?

Według informacji, do jakich dotarł magazyn Flesz, obecnie Paulina Smaszcz-Kurzajewska skupia się na urządzaniu nowego mieszkania oraz organizacji kolejnych wykładów motywacyjnych dla kobiet. Para miała podjąć decyzję o rozstaniu kilka miesięcy temu - zależy im na jak najszybszym sfinalizowaniu procedur rozwodowych. Zarówno kwestię podziału majątku, jak i opieki nad dziećmi, ustalili już jakiś czas temu.

Małżonkowie pozostają w przyjaznych stosunkach, nie ma między nimi żalu i wzajemnych pretensji  

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski byli parą przez 23 lata:

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Para podjęła decyzję o rozstaniu już kilka miesięcy temu:

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.