Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Fot. Instagram @paulinakoziejowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Była partnerka Jacka Borkowskiego wydała oświadczenie w sprawie rozstania!

„Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów”

Olga Figaszewska 5 grudnia 2018 11:30
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Fot. Instagram @paulinakoziejowska

Tego nikt się nie spodziewał. Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska zapewniali o swojej miłości, zamieszczali w sieci wspólne fotografie, planowali nawet ślub! Jednak według informacji podanych kilka dni temu przez plotkarskie serwisy, para zadecydowała o rozstaniu. Teraz Paulina Koziejowska za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do spekulacji mediów. Co zawarła w swoim oświadczeniu?

Paulina Koziejowska wydała oświadczenie

Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego od początku wywoływał ogromne emocje. Głownie z powodu różnicy wieku, która dla nich samych nie była przeszkodą. Dzieliło ich 23 lata. Ukochana aktorka poznała jego dzieci i świetnie się razem dogadywali. Para spędzała wspólnie każdą wolną chwilę. „Jacek jest świetnym facetem. Spotykamy się. A co z tego będzie, czas pokaże”, zdradziła niedawno Paulina w rozmowie z Super Expressem. Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska na poważnie podchodzili do planowania wspólnej przyszłości. Podobno mieli zacząć przygotowania do ślubu!

Tymczasem kilka dni temu media obiegła informacja o ich rozstaniu… Na profilu Jacka Borkowskiego pojawiły się przygnębiające posty. „Smutno mi”, napisał pod jednym z nich. Z kolei z Instagrama Pauliny Koziejowskiej zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia z aktorem. „Nie chcę o tym rozmawiać”, komentowała w rozmowie z Plotkiem. Teraz wydała oświadczenie, w którym odnosi się jednoznacznie do wszystkich komentarzy i doniesień.

„To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi życiowe się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem”, napisała.

W dalszej części zaapelowała do internautów, by powstrzymali się przed oceną i negatywnymi komentarzami pod adresem aktora: „Dlatego mówię stop hejtowi i wielkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie, też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę wspominać wspólne chwile”.  

 

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Fot. Instagram @paulina_koziejowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.