Konrad Szczęsny 30 listopada 2016 13:15
1/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Felix Valiente/Anna Bloda
1/9

Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję programu „Top Model”. Pokonał dwie kobiety: Darię Zhalinę i Ewę Niespodzianą. Niemal od początku programu uchodził za faworyta. Tym samy zdobył nagrodę 100 tys. złotych, kontrakt z agencją Avant Models i sesję w magazynie „Glamour”.

 

Polecamy też: „Tfoje oszy som hipnotajzin”! 11 najlepszych tekstów Joanny Krupy z „Top Model”

 

Część widzów zarzucała mu, że w programie sympatię starał się zdobyć przede wszystkim wzruszającą historią związaną z życiem osobistym. Dlaczego? Patryk  Grudowicz to 19-latek, który mieszka z mamą i rodzeństwem. Trudna sytuacja rodzinna (m.in. brak ojca) sprawiła, że w młodym wieku musiał się usamodzielnić i pójść do pracy. Jego hobby to sport, szczególnie gra w piłkę nożną i pływanie, w którym może pochwalić się m.in. mistrzostwem województwa warmińsko-mazurskiego. Jak przyznał w programie, z modelingiem wiąże swoją przyszłość, to dla niego sposób na życie a nie forma rozrywki.

 

Producenci w trakcie trwania szóstej edycji „Top Model” spełnili m.in. marzenie nastolatka o pięknym uśmiechu. Dzięki stomatologom poprawiony został kształt i ułożenie jego uzębienia.

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z sesji, które powstały w trakcie show. Czy Patryk zasłużył na zwycięstwo?

 

Polecamy też: Joanna Krupa szokuje nagim zdjęciem. My jednak wolimy ją w pamiętnej sesji ślubnej dla Vivy!

 

 

 

 

2/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Anna Bloda
2/9

Zwycięstwo Patryk tak skomentowały jurorki show, Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska.

 

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, jestem z ciebie taka dumna. Co się nie stanie, to dla mnie i tak jesteś wygranym! - wyznała jeszcze przed ogłoszeniem wyników ta pierwsza.

 

Chłopaku jesteś tam, gdzie powinieneś być - mówiła w finale do Patryka ta druga.

 

Polecamy też: Dziś finał Top Model! A my zajrzeliśmy do garderoby jurorki programu, Katarzyny Sokołowskiej!

 

 

 

3/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
3/9

Drugie miejsce w szóstej edycji „Top Model” zajęła Ewa Niespodziana, a trzecie Daria Zhalina.

 

Wymiary Patryka to: 188 cm (wzrost), 79 kg (waga), 97 cm (klatka piersiowa), 79 cm (pas), 87 cm (briodra). Uwielbia muzykę reggae, jego idolem jest Kamil Bednarek.

 

Polecamy też: Co za szafa! Zobaczcie film z sesji o garderobie Kasi Sokołowskiej z nowego numeru VIVA! MODA!

4/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Robert Wolański
4/9

Jak przekonują producenci „Top Model”:

 

„Jego droga do zwycięstwa w programie była dość trudna i pełna zawirowań. Chodziło głównie o jego brak pewności siebie i wrodzoną skromność. Jednak Patryk w końcu postawił wszystko na jedną kartę. Przemógł się i pokazał swoich wiele twarzy, które... pokochali jurorzy!”

 

Polecamy też: Zobaczcie nowy numer magazynu VIVA! MODA z Moniką JAC Jagaciak na okładce!

5/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Felix Valiente
5/9

Patryk Grudowicz z pewnością jest atrakcyjnym mężczyzną. Jednak internauci przekonują, że ładna twarz to nie wszystko: Anja Rubik często powtarza, że w modelingu najważniejsza jest elastyczność, jeśli chodzi o dopasowanie się do wizji fotografa i producenta. Czy 19-latek z województwa warmińsko-mazurskiego sprosta tym wymaganiom?

 

Polecamy też: Za zawartość jej garderoby można kupić… niejeden dom! Zobaczcie ubrania i dodatki Sary Boruc!

6/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Eduardo Miera
6/9

Patryk Grudowicz był jednym z ulubieńców jurorów. Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska często podkreślali, że jest zdyscyplinowany i przy okazji każdej sesji robi absolutnie wszystko, żeby wypaść jak najlepiej. To człowiek ambitny i zadaniowy, a jednocześnie niezwykle skromny. Patryk ma zatem doskonałe predyspozycje, by zrobić karierę w modelingu. 

 

Polecamy też: Już nawet Mannequin Challenge to dla Joanny Krupy świetna okazja, żeby zdjąć ubranie

7/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @
7/9

Patryk Grudowicz to także osoba, która słynie z pokonywania przeciwności losu. Liczne trudności, jakie napotykał w życiu, ukształtowały w nim ducha walki. Sam udział w „Top Model” również był dla niego wyzwaniem: Patryk wydawał się na początku wycofanym chłopakiem z kompleksami, jednak później zaczął nawiązywać kontakty i otworzył się na innych ludzi. Tym podbił serca jurorów i widzów show.

 

Polecamy też: Joanna Krupa szokuje nagim zdjęciem. My jednak wolimy ją w pamiętnej sesji ślubnej dla Vivy!

 

 

8/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Marta Wojtal
8/9

Patryk Grudowicz dał się również poznać jako profesjonalista: przy okazji powierzanych mu zadań robił wszystko, żeby wypaść w nich jak najlepiej. Szczególnie widoczne było to przy okazji pozowania na sesjach zdjęciowych.

 

Polecamy też: Cała ślubna sesja Joanny Krupy i Romaina Zago dla "Vivy!" [FOTO]

9/9
Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Copyright @Jacek Kołodziejski
9/9

Czy uda mu się podbić świat modelingu? Czy też, jak inni uczestnicy programu, zostanie bardziej celebrytą niż modelem? Czas pokaże.

 

Polecamy też: „Alfa i Omega” kontra „mistrz leserstwa”. Dawid Woliński i Marcin Tyszka w przekornej rozmowie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.