Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, 2019
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O tym się mówi

Patrycja Markowska opublikowała zdjęcie z ojcem. Uwagę przykuwa jedna rzecz...

Fani wyrazili niepokój w związku ze zdrowiem Grzegorza Markowskiego

Marcjanna Maryszewska 26 października 2022 07:52
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, 2019
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Ojciec Patrycji Markowskiej to prawdziwa legenda rocka. Swego czasu Grzegorz Markowski podbijał serca słuchaczy wraz z zespołem Perfect i szybko wzniósł się na wyżyny popularności. Dziś muzykowi doskwiera pogarszający się stan zdrowia, przez co coraz rzadziej występuje na scenie. Na szczęście zawsze może liczyć na swoją córkę Patrycję, która opublikowała kilka dni temu zdjęcie u boku ojca. Jest jednak pewna rzecz, która mocno martwi fanów…

Grzegorz Markowski zawiesił karierę

Po dekadach spędzonych na scenie jako prawdziwa legenda rocka Grzegorz Markowski postanowił zawiesić swoją muzyczną karierę i w końcu przejść na emeryturę. Fani gwiazdora, o ile rozumieli decyzję, i tak byli tym faktem zrozpaczeni. W ich oczach zakończyła się pewna epoka polskiej muzyki. Ostatnią nadzieją została córka piosenkarza... 

Patrycja Markowska poszła w ślady ojca. Ma pokaźne grono fanów oraz uznanie w branży, a dziś zdarzy się jej zachęcić tatę do wspólnego występu. „Kompletnie jest czym innym to, że tata wyjdzie na scenę na dwie piosenki raz na pół roku, a czym innym regularne granie tras, życie w busie, w hotelach, życie z przypadkowym jedzeniem”, tłumaczyła córka wokalisty Perfectu w rozmowie z VIVĄ!.

CZYTAJ TAKŻE: Bartka Królika i jego córeczkę Jagodę łączy wyjątkowa więź: „Sprawiła, że mniej martwię się o przyszłość”

Z kolei w wywiadzie dla Co Za Tydzień wyznała, że niestety, w ostatnim czasie stało się to coraz trudniejszym wyzwaniem. „Tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł”, mówiła.

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci 2022

Patrycja Markowska,Grzegorz Markowski, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska wstawiła zdjęcie z ojcem. Fani są zaniepokojeni 

Gwiazda aktywnie udziela się na Instagramie. Jej profil to w dużej mierze dokumentacja pracy za kulisami, ale równie często dzieli się wydarzeniami z życia prywatnego. Czasem zdarzy się jej opublikować zdjęcia z ojcem, ku uciesze stęsknionych fanów. Kilka dni temu pojawiła się ku temu dobra okazja. Rodzinny kadr trafił do mediów społecznościowych piosenkarki.

„Kocham te nasze rodzinne spotkania. Koniec października to też czas, gdy zbliża się Święto Zmarłych, czas wspomnień. Kiedy żyła jeszcze babcia Basia, niedzielne obiady były tradycją i zawsze odbywały się u niej. Nawet nie wiecie jak za Nią tęsknie… Kogo ciepło wspominacie?” - czytamy pod zdjęciem Patrycji Markowskiej z tatą.

Fanom taka niespodzianka zdecydowanie przypadła do gustu i wyrazili swoje zadowolenie faktem, iż mogą znów zobaczyć Grzegorza Markowskiego u boku córki. Z drugiej zaś strony jeden fakt bardzo mocno ich zaniepokoił, czego wyraz natychmiast dali w komentarzach. Chodzi o papierosa w ustach wokalisty…

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Ich miłość nagle rozdzieliła choroba. Sześć lat temu Jacek Borkowski pochował ukochaną żonę

„Panie Markowski nie palimy”, „Niech tata nie pali”, „Rzucić raz na zawsze. Da radę”, „Pan Markowski tez narzekał na pogarszający się stan, ale okropny nałóg nadal mu towarzyszy… błagam, niech to rzuci jak najszybciej!” - to jedne z nielicznych słów skierowanych w stronę muzyka. Tymczasem my życzymy mu dużo sił i wielu lat w zdrowiu.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.