Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Otylia Jędrzejczak została po raz drugi mamą! 

Pływaczka zdradziła płeć i imię dziecka?

Olga Figaszewska 15 września 2019 17:55
Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo

W maju obwieściła światu wspaniałą wiadomość. Otylia Jędrzejczak i jej ukochany oczekiwali przyjścia na świat maleństwa. Teraz para po raz drugi została rodzicami!

Otylia Jędrzejczak urodziła

„Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce”, napisała kilak miesięcy temu Otylia Jędrzejczak.

Pływaczka i jej partner, Paweł Przybyła są już rodzicami 2-letniej Marceliny. Teraz ich rodzina znów się powiększyła. Szczęśliwi rodzice powitali na świecie swoją drugą pociechę! 

,,Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów 😊👨‍👩‍👧‍👦😊 Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa ale nie wypoczęta mama", napisała. I podzieliła się z fanami cudowną fotografią z maleństwem. 

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!