WSPOMNIENIE

Był dla niej ogromnym wsparciem... Tak wygląda ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną

Wiąże się z nim piękna historia!

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 12:56

Niebawem minie rok od tragicznego wydarzenia na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia podczas nocnego rejsu motorówką zginął znany producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Stara. Na Instagramie dziennikarki wciąż możemy podziwiać ich ostatnie wspólne zdjęcie opublikowane w sieci. Wiąże się z nim piękna historia… 

Instagram: Ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z Agnieszką

Im bliżej pierwszej rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, tym więcej informacji na temat nieszczęśliwego wypadku wychodzi na jaw. W mediach głos zabierają przyjaciele producenta, wspominając go i zdradzając szczegóły z jego życia. Piotr Woźniak-Starak był niezwykle utalentowanym producentem, ale nie poświęcał się tylko pracy. Nie ma wątpliwości, że był oddanym i wspierającym mężem. 

Wielokrotnie odwiedzał ukochaną żonę w pracy. Zaledwie kilka dni przed tragicznym wypadkiem, Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła jeden z koncertów w ramach sopockiego festiwalu. W pracy towarzyszył jej mąż, który tego dnia wspierał ją z zza kulis. „Mąż mnie odwiedził w garderobie”, podpisała wspólne zdjęcie dziennikarka. 

Parę połączyły wspólne zainteresowania - miłość do zwierząt i filmów. Producent wspierał żonę w rozwoju kariery dziennikarskiej, towarzyszył jej podczas różnych gali, które miała okazję prowadzić i był przy niej do ostatnich chwil.... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!