WSPOMNIENIE

Był dla niej ogromnym wsparciem... Tak wygląda ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną

Wiąże się z nim piękna historia!

Gabriela Czernecka 10 lipca 2021 13:01

Niebawem miną dwa lata od tragicznego wydarzenia na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia podczas nocnego rejsu motorówką zginął znany producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Stara. Na Instagramie dziennikarki wciąż możemy podziwiać ich ostatnie wspólne zdjęcie opublikowane w sieci. Wiąże się z nim piękna historia… 

Instagram: Ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z Agnieszką

W okolicach pierwszej rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, coraz więcej informacji na temat nieszczęśliwego wypadku ujrzało światło dzienne. Wówczas w mediach głos zabrali przyjaciele producenta, wspominając go i zdradzając szczegóły z jego życia. Piotr Woźniak-Starak był niezwykle utalentowanym producentem, ale nie poświęcał się tylko pracy. Nie ma wątpliwości, że był oddanym i wspierającym mężem. 

Wielokrotnie odwiedzał ukochaną żonę w pracy. Zaledwie kilka dni przed tragicznym wypadkiem, Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła jeden z koncertów w ramach sopockiego festiwalu. W pracy towarzyszył jej mąż, który tego dnia wspierał ją zza kulis. „Mąż mnie odwiedził w garderobie”, podpisała wspólne zdjęcie dziennikarka. 

Parę połączyły wspólne zainteresowania — miłość do zwierząt i filmów. Producent wspierał żonę w rozwoju kariery dziennikarskiej, towarzyszył jej podczas różnych gali, które miała okazję prowadzić i był przy niej do ostatnich chwil. Dziś obchodziłby swoje 41. urodziny... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.