Polskie gwiazdy przed Oscarami 2020 w Los Angeles
Fot. Instagram Kingi Rusin
OSCARY 2020

Edyta Górniak, Kinga Rusin i Marcin Gortat też są w Hollywood!

Zobacz, jak kibicują twórcom „Bożego Ciała” przed oscarową galą

Rafał Kowalski 9 lutego 2020 15:56
Polskie gwiazdy przed Oscarami 2020 w Los Angeles
Fot. Instagram Kingi Rusin

Już za kilkanaście godzin wszystko będzie jasne! Po godzinie 2 polskiego czasu rozpocznie się 92. Gala rozdania Oscarów. Szansę na statuetkę mają między innymi twórcy Bożego Ciała. Okazuje się, że na miejscu kibicuje im wiele polskich gwiazd. Części z nich udało się spotkać i wykonać pamiątkowe fotografie.

Oscary 2020. Polacy w Los Angeles – Rusin, Górniak, Gortat, Komasa

Kilka z wykonanych fotografii zostało zamieszczonych na Instagramie. Na przykład Kinga Rusin podzieliła się zdjęciem grupowym wykonanym po kolacji. „Fantastyczny wieczór w Los Angeles, w kultowym hotelu Chateau Marmont (możecie go obejrzeć w wielu filmach np. La La Land czy Narodzinach Gwiazdy), przeczytać o nim w książkach czy posłuchać w piosenkach. Idealna sceneria na taaaaakie spotkanie! Z gwiazdami kina, muzyki i sportu. I to dzień przed Oskarami!”, napisała dziennikarka. „Trzymamy wszyscy mocno kciuki za Jana Komasę i jego Boże Ciało, za amerykański sen genialnego Bartka Bieleni, za hollywoodzką karierę Piotrka Sobocińskiego. Niezależnie od jutrzejszego werdyktu, wszyscy są już wielkimi wygranymi”, dodała.

Podobne zdjęcie dodała partnerka Marcina Gortata – Żaneta Stanisławska. „Ogromne gratulacje dla @jan_komasa oraz Bartosz Bielecki za nominacje w tegorocznych Oskarach. Wszyscy mocno trzymamy kciuki”, podpisała je.

Zobaczcie wszystkie fotografie, które gwiazdy zamieściły w sieci. Przypominamy także, że w Hollywood przebywają aktualnie także między innymi Anna Wendzikowska czy Rafał Zawierucha.

Już od 1:30 zapraszamy na VIVA.pl, gdzie będziemy przeprowadzać dla Was relację z oscarowej gali. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zaneta Stanislawska (@zaneta_stanislawska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Gortat (@mgortat13)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?