O NIEJ SIĘ MÓWI

Partnerka Marcina Gortata skradła show na Gali Mistrzów Sportu!

Kim jest Żaneta Stanisławska? Oczy wszystkich były zwrócone tylko na nią

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2020 10:03

Poznali się na jednym ze spotkań biznesowych i od razu zapałali do siebie uczuciem. Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska, wykładowca akademicki i trenerka biznesu, spotykają się od ponad roku. Ich znajomość wkroczyła już na wyższy poziom: pojawili się w sobotę wieczorem na Balu Mistrzów Sportu. I wyglądali olśniewająco!

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska na Balu Mistrzów Sportu 

On w bordowym garniturze, czerwonym krawacie i różowej koszuli, ona w welurowej, asymetrycznej, ciemnozielonej sukni z wydatnym dekoltem autorstwa Violi Piekut. Do niej dobrała zaś klasyczne beżowe szpilki i błyszczącą kopertówkę. Oboje promiennie uśmiechający się do obiektywów i tryskający pozytywną energią. Tak Marcin Gortat i jego nowa partnerka, Żaneta Stanisławska, prezentowali się na Balu Mistrzów Sportu, zorganizowanym w sobotę 4 stycznia 2020 roku po raz 85.

To ich pierwsze publiczne wyjście. Choć wcześniej fotoreporterom udawało się wykonać ich wspólne fotografie, niechętnie pozowali do zdjęć i unikali błysku fleszy.

Związek Marcina Gortata i Żanety Stanisławskiej

Jak przyznał w wywiadzie dla Onetu były zawodnik Washington Wizards, poznali się ponad rok temu (prawdopodobnie w listopadzie/grudniu 2018 roku) na... spotkaniu biznesowym! Dotyczyło ono wprowadzenia przez firmę Żanety Stanisławskiej na rynek amerykański kierowanej do panów linii odmładzających kosmetyków z nanoplatyną.

„Ambitna, przedsiębiorcza i pracowita, wiele nas łączy. Bardzo inteligentna, ma swoją pasję - tym zaimponowała mi najbardziej. Relacja między nami się rozwija i tyle w tym temacie”, chwalił nową ukochaną koszykarz.

Należąca do 36-letniej Żanety Stanisławskiej firma Broadway Beauty zdecydowała się zostać partnerem obozów organizowanych przez Marcina Gortata. Między sportowcem i bizneswoman od razu zaiskrzyło, jednak przez długi czas nikt nie wiedział, że się spotykają.

Ich pierwsze zdjęcia ukazały się w wakacje 2019 roku. Jednak od tamtej pory nie pojawili się publicznie, tym samym nikt nie był pewny czy połączył ich przelotny i krótkotrwały flirt czy relacja jest poważna.

Aż do teraz, gdy przypieczętowali związek wspólnym wyjściem na Bal Mistrzów Sportu.

Kim jest Żaneta Stanisławska, partnerka Marcina Gortata?

Ma 36 lat i jest wykładowcą akademickim oraz trenerką biznesu, związaną z branżą beauty. Ma nawet firmę (wspomniana Broadway Beauty), specjalizuje się w szkoleniach, dotyczących makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Prowadzi również ogólnopolską sieć szkół kosmetycznych i jest redaktorem naczelnym magazynu Forever.

Ma córkę z pierwszego małżeństwa, zakończonego rozwodem, jednak wraz z byłym mężem sprawiedliwie i zgodnie dzieli się opieką nad dzieckiem.

Jej profil na Instagramie śledzi ponad 13 tysięcy osób. Wspólne zdjęcia Marcina Gortata i Żanety Stanisławskiej możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.